סוטאלו פצוע באטאלנטה, רומא ללא זניולו

קרב ישיר ומסקרן על המקום הרביעי בליגה האיטלקית יפגיש את אטאלנטה ורומא. שתי הקבוצות מגיעות במומנטום שונה לחלוטין, האם הוא ישתנה לאחר המשחק?

שבת 15 פברואר 2020
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין אטאלנטה לרומא במסגרת המחזור ה-24 בליגה האיטלקית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 21:44)

אטאלנטה מדורגת במקום ה-4 בליגה עם 42 נקודות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שני ניצחונות חוץ בליגה על טורינו (0:7) ופיורנטינה (1:2) כאשר בין לבין רשמה תיקו ביתי עם גנואה. במשחק אימון שקיימה במהלך השבוע גברה על קבוצה פולנית 3:6. מהסגל שלה ייעדר בוסקו סוטאלו הקרואטי הצעיר שהגיע בחלון ההעברות ואינו כשיר.

יריבתה במשחק הזה תהיה רומא אשר נמצאת במקום ה-5 עם 39 נקודות, מרחק שלוש מהמקום שמוביל לליגת האלופות בעונה הבאה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שני הפסדי ליגה רצופים לבולוניה בבית (3:2) וססואולו בחוץ (4:2) כאשר קודם לכן סיימה בתיקו 1:1 מול לאציו בדרבי המקומי. מהסגל שלה ייעדרו הערב ניקולו זניולו ודוידה זאפקוסטה הפצועים.

בסיבוב הראשון המשחק ברומא הסתיים עם 2:0 מרשים של אטאלנטה שלא הפסידה לרומאים בכל ארבעת המפגשים האחרונים בין הקבוצות. בסך הכול רשמה הפסד בודד וארבעה ניצחונות בעשרת משחקיה מול רומא בשנים האחרונות.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.70.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק