דרבי טורקי רותח

בשיקטאש תארח את טורק טלקום כשהיא חייבת לנצח כדי להישאר בתמונת העלייה לרבע הגמר בליגת האלופות. האורחת רוצה לסגור את הסיפור

יום רביעי 11 מרץ 2020
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 141 בטופס בין בשיקטאש, ביתרון של 4 נקודות, לבין טורק טלקום, במסגרת משחק מספר 2 במסגרת שמינית הגמר בליגת האלופות בכדורסל. המשחק ניתן להימור סינגל.

במשחק הזה אין חשיבות להפרש הנקודות, לאחר שטורק ניצחה בשבוע שעבר בבית את בשיקטאש. ניצחון נוסף של טורק והיא תעפיל לרבע הגמר. המארחת סיימה את שלב הבתים במקום הרביעי עם מאזן של שבעה ניצחונות לצד שבעה הפסדים, ובבית עמדה על חמישה ניצחונות לצד שני הפסדים. בליגה הטורקית מדורגת בשיקטאש במקום השמיני, ובתחילת השבוע נוצחה בבית מול פנרבחצ'ה, במשחק בו הצליחה לחזור מפיגור של 15 נקודות ברבע האחרון עד כדי להובלה בנקודה בשניות הסיום, אך לאכזבתה ירדה מנוצחת משתי קליעות עונשין של בובי דיקסון. בשבוע שעבר לא יכלה בשיקטאש לטורק כשהובסה בבית, במשחק שבו טודריק גוטדר הגארד האמריקאי של הקבוצה קלע 16 נקודות, וגם 15 נקודות של המונטנגורי נמניה דוריסיץ לא עזרו. בחודש האחרון בשיקטאש נחלשה במעט לאחר שגם היא נקלעה לבעיות כלכליות כמו קבוצות רבות בטורקיה.

טורק אשר שיחקה בבית של חולון וסיימה אותו ראשונה. היא מדורגת רק במקום התשיעי בטורקיה, ותגיע לאחר ניצחון חוץ קל בתחילת השבוע על האחרונה בטבלה, ניק ג'ונסון עם 16 נקודות, וטי ג'יי קמפל, הסקורר של הקבוצה, עם 27 נקודות בלטו במשחק הראשון. בעוד בליגה המקומית טורק די מתקשה, בליגת האלופות בדיוק ההיפך, כשהיא מרשימה מאוד.

בשיקטאש תתקשה הערב גם בבית וגם עצם העובדה שנוצחה בתום דרמה בבית מול פנרבחצ'ה אחרי שהוציאה המון כוחות מולה לפני שלושה ימים, תשפיע מאוד. טורק טובה יותר, והיא תשחק בטורקיה למרות שמדובר בגביע אירופי. אחרי שנוצחה בסיבוב הראשון בליגה המקומית אצל בשיקטאש, שאז עוד הייתה יותר יציבה, טורק בליגת האלופות קבוצה אחרת לגמרי.

ההמלצה היא על טורק טלקום -4.

תגובות

טלספורט בפייסבוק