1

מלחמות פלייאוף

הכדורסל הטורקי ממשיך בכל הכוח עם מפגש מעניין בין טורק טלקום, שנלחמת על מקום בפלייאוף, לבין אנאדולו, שרוצה את המקום הראשון. המשחק ייערך ללא קהל. האם זה ישפיע?

יום ראשון 15 מרץ 2020
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 126 בטופס בין טורק טלקום, ביתרון של 8.5 נקודות, לבין אנאדולו אפס, במסגרת הליגה הטורקית, המשחק ניתן להימור סינגל.

טורק טלקום בכושר טוב, אחרי שלושה ניצחונות רצופים, כולל פעמיים על בשיקטאש. היא ניצחה לא מכבר גם את דארושקפה והיא נלחמת על כל נקודה בשיניים על מנת להגיע לפלייאוף. היא קבוצה קטנה יחסית וזה יהיה הישג בשבילה.

אנאדולו היא כאמור קבוצת יורוליג חזקה, שניצחה ארבעה מחמשת המשחקים האחרונים שלה, כולל את אולימפיאקוס ביורוליג. היא במקום השני בליגה ורוצה לרדוף אחרי קרשיאקה המוליכה כדי לנסות ולתפוס את המקום הראשון.

אנאדולו היא קבוצת חוץ מצוינת, אך טורק היא עקשנית בבית ויודעת להקשות גם על הגדולות. חשוב לציין שהמשחק הזה ייערך בלי קהל, דבר שאנאדולו לא רגילה אליו, וטורק דווקא כן, שכן למשחקיה לא מגיעים הרבה אוהדים. במצב שנוצר, עם הפגרה וחוסר המוטיבציה לשחק של אנאדולו, לעומת הרצון של טורק והרעננות היחסית שלה, נראה שנקבל פה משחק צמוד, כך שהליין גבוה מדי.

ההימור שלנו הוא 1 על טורק +8.5.

תגובות

טלספורט בפייסבוק