מתכוננים לחזרה

סאטורן תפגוש את סחלין למשחק ידידות מעניין כהכנה לחזרת הליגות. נתונים, סטטיסטיקות ואפילו היסטוריה תמצאו בהמלצה הזו

יום שלישי 24 מרץ 2020
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק מספר 53 בטופס בין סאטורן לבין סחלין במסגרת משחק ידידות בין שתי קבוצות מהליגה השלישית ברוסיה. את העונה החולפת, סיימה סאטורן (קבוצה ממוסקבה) במקום העשירי בטבלת הליגה השלישית, מחוז מרכז, בזמן שסחלין סיימה במקום השני במחזור מזרח, מחוז שכלל שש קבוצות בלבד. סאטורן שיחררה בפגרה אחרונה את אביאלין ומנגד, החתימה את צ'צטקין, שחקנה של ניז'ני מהליגה הראשונה. בנוסף, שוערה של סאטורן הוא ארבי מזייב, ששיחק בעבר בטומסק מהליגה הראשונה. בחוד של הקבוצה, מככב מקסים שירוקוב, שחקן צעיר שכובש את רוב השערים של הקבוצה, לצידו משחק ולרי אלשנסקי, שכבש בעונה שעברה עשרה שערים ב-15 משחקים ששיחק.

אצל סחלין אפשר לציין את פטר איבנוב שכבש שני שערים בעונה שעברה ולצדו את פאבל אסיקוב ואת אלמז פטיחוב. בקישור של הקבוצה מככב יבגני מטרקוב שכבש שלושה שערים בעונה שעברה ולצידו את שצ'רבקוב שכבש שלושה גם הוא. שוערה של סחאלין הוא מקסים שאסטליבטס. - קצת היסטוריה למהמרים .. סאטורן נוסדה לפני המון שנים, אך עצרה את פעילותה מספר פעמים. בעונת 2016/17 היא חזרה להתמודד. סחלין מנגד, נוסדה רק ב-2004 וב-2007 העפילה לליגה השניה. עונה לאחר מכן היא הצליחה להעפיל לליגה הראשונה, אך בשל קשיים כספיים נאלצה לבצע איחוד עם מועדון הספורט של סחלין. (כמו מ.ס. אשדוד אצלנו) בעונת 2015/16, הקבוצה הצליחה להעפיל ל-16 האחרונות בגביע הרוסי אך הודחה לאחר מכן ובנוסף, גם ירדה ליגה.

בעונה 2017/18, הקבוצה זכתה באליפות המזרח של הליגה השניה, אך לא הצליחה להעמיד תקציב ראוי ובשל כך, היא נותרה בליגה שלה. בשנה שעברה הצליחה סחלין להגיע ל-32 הגדולות בגביע הרוסי ושוב, סיימה במקום השני כאמור אך גם הפעם, לא העפילה ליגה בשל תקציב נמוך. - המשחק בין השתיים יערך באצטדיון שנקרא מאגלאטובי סליט, מגרש שנמצא בקרסונדר ואירח לא מעט משחקים בעונות שעברו.

מבחינת המועצה, סאטורן עדיפה על פני סחאלין. - סחאלין שסיימה מספר פעמים במקום שמעלה ליגה, הוכיחה שהיא קבוצה לא רעה. יש להם שחקנים לא רעים בכלל. גם לסאטורן יש מספר שחקנים שע'פ העונה שעברה, כובשים לא מעט שערים. היחסים על שתי הקבוצות גבוהות ולדעתי, לא כדאי להמר לכאן או לכאן. אני מאמין שיהיו שערים במשחק הזה, כשהימור על 2-3 שערים, יתן לנו יחס של 1.90. המשחק לדעתי יסתיים 2:1 לכאן או לכאן, מה שאומר שאם שתי הקבוצות יכבשו, נקבל יחס של 1.40.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק