2

הטור היומי של TELESPORT: שלישייה חזקה

הטור של היום מורכב משני משחקים מבלארוס ועוד אחד מבורונדי. TELESPORT הוא האתר היחיד שמספק המלצות איכותיות ומפורטות בתקופת הקורונה

יום ראשון 05 אפריל 2020
מערכת TELESPORT
אתמול (שבת) ראינו עוד יום של הפתעות גם בבלארוס וגם בליגה בבורנדי, שם קבוצות שהיו אמורות ואפילו חייבות לנצח, ירדו ללא נקודות. היום עוד משחקים מהליגה בבלארוס וגם מבורונדי .. גם הליגה בטאג'יקיסטן נפתחת היום, אך חשוב שלא להתפרע. הנה שלוש המלצות לצמד המשחקים מבלארוס ולמשחק "קריטי" בליגה בבורונבי.

בגו מינסק - פ.צ מינסק / מעל 2.5 שערים

בגו מינסק, שסיימה את העונה שעברה במקום ה-12 בטבלה, פתחה מצוין את העונה הזו עם שני ניצחונות, 3:1 במחזור הפתיחה מול באטה בוריסוב ובמחזור השני, 1:0 בחוץ מול רו ברסט. היא תארח היום את פ.צ מינסק שסיימה את העונה שעברה במקום התשיעי, כשאת העונה הזו היא פתחה, כמו בגו, עם שני ניצחונות ויכולת כיבוש יפה, עם 3:1 מול בלשינה בחוץ ו-3:2 בבית מול דינמו מינסק. בעונה שעברה נפרדו השתיים בתיקו 3:3 משוגע בסיבוב הראשון במגרשה של בגו ובסיבוב השני, הביסה בגו מינסק את פ.צ בחוץ, בתוצאה 6:1. מי שהיה כוכב המשחק אז הוא איליה שקורין שסיים את העונה עם 19 שערים, אך לרוע מזלה, הוא עזב את הקבוצה לצסק'א מוסקבה. בכל זאת, גם בלעדיו, נראה שלבינתיים, בגו מסתדרת גם בלעדיו. היחסים לכאן או לכאן גבוהים ומסוכנים כשלדעתי, אם נשפוט לפי משחקי העבר של השתיים, אז מעל 2.5 שערים ביחס של 1.55, זה ההימור הנכון למשחק הזה, מה גם שמינסק יודעת לכבוש ומנגד, גם ספגה כבר שלושה שערים בשני המחזורים הראשונים. 2:1 לכאן או לכאן לדעתי.

איסלוך - סלוצק / יותר שערים במחצית שניה

איסלוך סיימה את העונה שעברה במקום החמישי בטבלה כשהיא תארח היום את סלוצק שסיימה במקום ה-11. את העונה הזו פתחה איסלוץ עם שני משחקי בית והיום זה השלישי ברציפות, כשהיא ניצחה 1:0 את גרודנו במחזור הראשון ו-1:0 את סמוביצקי במחזור השני. סלוצק מנגד, פתחה עם 3:1 ביתי מול סלביה ובמחזור השני הפסידה בבית, 1:0 מול דינמו ברסט. בעונה שעברה כל קבוצה ניצחה במשחק החוץ. איסלוץ ניצחה 3:1 והפסידה 1:0 בסיבוב השני בבית כשלמעשה ובאופן מוזר, כל ששת מפגשי הליגה האחרונים בין השתיים, הוכרעו לטובת קבוצת החוץ. למי שמאמין שהסטטיסטיקה הזו תישבר, אז מוזמן לקחת את איסלוך ביחס של 1.60, אך לדעתי, שווה יותר להמר על הימור ביחס גבוה יותר. בהצצה למשחקים הקודמים בין השתיים, אז רוב השערים, מגיעים במחציות השניות. על ההימור הזה, נקבל היום יחס של 1.95, לא רע בכלל.

אולימפיק סטאר - אל.אל.בי אקדמיק / 2-3 שערים

הליגה בבורונדי מסתיימת בעוד ארבעה מחזורים ושתי הקבוצות שנפגשות במשחק הנוכחי, שקועות בבוץ. אולימפיק במקום ה-13 בטבלה עם 30 נקודות, רק נקודה אחת מעל אקדמיק (לודיץ') שנמצאת במקום ה-14, מתחת לקו האדום. לשתי הקבוצות יש אפשרות לנצח ולברוח מהקו האדום, שם נמצאות אנגוזי וליירס שככל הנראה ירדו ליגה. אולימפיק ואקדמיק נראות רע למדי במחזורים האחרונים. המארחת עם ארבעה הפסדי בית רצופים כשאקדמיק לא ניצחה בארבעה משחקי חוץ רצופים אך מנגד, הפסידה רק פעם אחת בחמישה האחרונים מחוץ לבית. מאזנה של אולימפיק העונה בבית עומד על שלושה ניצחונות בלבד ב-12 משחקי בית, לצד שתי תוצאות תיקו ושבעה הפסדים. אקדמיק מנגד עם מאזן חוץ שעומד על 4-4-4. בסיבוב הראשון ניצחה אקדמיק 2:0 במגרשה הביתי, כשבעונה שעברה, היא נחלה הפסד זהה במגרשה של אולימפיק. כבר ראינו הפתעות בימים האחרונים במשחקים בליגה בבורונדי ואם אולימפיק לא תנצח כאן היום בבית, לדעתי, זו יכולה להיות הפתעה קטנה. מנגד, לא סתם היחס עליה בבית, עומד על 1.85. אני אקח את הסיכון, אני הולך כאן עם אולימפיק שתנצח. למי שמחפש יחס קצת פחות מסוכן, אז 2-3 שערים במשחק, ביחס של 1.85.

תגובות

טלספורט בפייסבוק