הטור היומי של TELESPORT: טריפל בלארוסי

המומחים של TELESPORT מעניקים לכם שלושה משחקים שייערכו היום בבלארוס. אחד מהליגה הבכירה, ועוד שניים מליגת המילואים.

יום חמישי 21 מאי 2020
מערכת TELESPORT
המומחים של TELESPORT מעניקים לכם שלושה משחקים שייערכו היום בבלארוס. אחד מהליגה הבכירה, ועוד שניים מליגת המילואים.

נמאן גרודנו - טורפדו ז'ודינו 

גרונדו מדשדשת בתחתית הטבלה במקום ה-14 כשהיא תארח היום את ז'ודינו שמדורגת במקום השני בטבלה. גרודנו עם שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה, כשהיא ספגה שבעה שערים בשני המשחקים האחרונים כשמנגד, היא גם כובשת ובשלושת המשחקים האחרונים שלה, היא כבשה שישה שערים בסה'כ. ז'ודינו מנגד, אחרי ניצחון ביתי 3:1 על גורדויה ועם שישה משחקים רצופים ללא הפסד, בשלושה מהם היא סיימה בתיקו ללא שערים וניצחה פעמיים כשהיא הפסידה רק פעם אחת בלבד מפתיחת העונה. גרודנו שיחקה ארבעה משחקי בית העונה וניצחה בשניים מהם לצד תיקו והפסד בזמן שז'ודינו ניצחה פעמיים במהלך חמישה משחקי חוץ, לצד שתי תוצאות תיקו והפסד בודד. בעונה שעברה ניצחה ז'ודינו במגרשה, 1:0 קטן, אחרי תיקו ללא שערים בחוץ, כשבמפגש נוסף בין השתיים במסגרת בפתיחת העונה הזו, בגביע הליגה, נפרדו השתיים בתיקו 1:1. הניצחון האחרון של גרודנו על ז'ודינו הושג לפני שנתיים כשבמהלך שבעה מפגשים רצופים בין השתיים, קבוצת החוץ, לא הצליחה לנצח. האם זה יקרה היום אחרי זמן רב ? לדעתי זה אפשרי. ז'ודינו טובה יותר והיא מקבלת יחס קורץ של 1.85. עם זאת, כדאי להיזהר. הימורים נוספים למשחק הם 2-3 שערים ביחס של 1.75 ושער ראשון של ז'ודינו, ביחס של 1.65. 

סוליגורסק מילואים - בלשינה מילואים 

קבוצת המילואים של סוליגורסק מדורגת במקום השמיני בטבלה, מגיעה אחרי ניצחון 4:1 מול סלביה מוזיר במחזור האחרון, אחרי שני הפסדים רצופים כשלפני כן, היא ניצחה בשלושה משחקים רצופים. בלשינה שתשחק אצלה היום, לא ניצחה בארבעה משחקים רצופים, בשלושה מהם היא סיימה בתיקו ובאחד הובסה 5:2 מול איסלוץ. במחזור האחרון היא סיימה בתיקו 3:3 משוגע מול ויטבסק בבית כשהיא הפסידה העונה בשלושה מארבעה משחקי חוץ שקיימה. סוליגורסק מנגד, הפסידה עונה בבית פעם אחת בארבעה משחקים. המפגשים הקודמים בין השתיים היו לפני ארבע שנים, אז הביסה שחטיור את בלשינה כמעט בכל מפגש בינהן. גם היום המועצה רומזת למשהו דומה כשהיחסים על סוליגורסק נמוכים מאוד. רק 1.60 לניצחון מעל גול ויחס של 1.55 ליתרון כבר במחצית. יחסים סבירים למשחק הזה.

סלביה מוזיר מילואים - גורודייה מילואים 

בשר התותחים של הליגה, גורודייה סוגרת את טבלת הליגה כשהיא במינוס של 25 שערים כשבמהלך 9 משחקי ליגה, היא ספגה עד כה 33 שערים לעומת שמונה בלבד שכבשה. רק במחזור האחרון היא חטפה תשיעיה מול ז'ודינו בחוץ, אך מנגד, יאמר לזכותה שהיא כבשה ארבעה שערים. כל אופן, היא עם רצף של שבעה הפסדים ושמונה הפסדים ותיקו מפתיחת העונה. סלביה מנגד, הפסידה בשישה משבעת המשחקים האחרונים שלה כשגם היא, ניצחה העונה רק פעם אחת בלבד. במפגשים הקודמים בין השתיים, דווקא גורודייה היא זו שניצחה, 2:0 בחוץ ו-2:1 בבית, לפני שנה. העונה, לא נותנים לגורודייה סיכויים כשהיחסים עליה ממש ברצפה. סלביה מוזיר אמנם חלשה מאוד, אך גם היא רוצה להצטרף לחגיגת הכובשים מול ההגנה המחוררת של גורודייה ומנגד לנסות ולספוג כמה שפחות. סלביה מוזיר תנצח את המשחק ביותר מגול, ביחס של 1.55, 4+ שערים במשחק ביחס של 1.65 וניסיון למעל 1.5 שערים במחצית הראשונה, ביחס של 1.65.

תגובות

טלספורט בפייסבוק