2

סופש בבונדסליגה: יחסים גבוהים במיוחד

הדרבי הברלינאי ייערך ביום שישי, והרטה פייבוריטית עם 1.90. בשבת: פרייבורג מקבלת 2.05 לניצחון ביתי מול ורדר ברמן, ודורטמונד פייבוריטית ברורה מול וולפסבורג. גם באיירן לא צפויה להיתקל בקשיים

יום שישי 22 מאי 2020
מערכת TELESPORT
בשבוע שעבר חזרה ליגת הכדורגל של גרמניה (הבונדסליגה) אל המגרשים וסימנה את ניצני חזרת הליגות של אירופה לפעילות. מחר (22.5.20), יצא לדרך המחזור השני של הליגה מאז משבר הקורונה.

הדרבי הברלינאי, בין הרטה לאוניון ברלין יפתח את משחקי המחזור ומומחי ה-Winner מעריכים כי הרטה שניצחה במחזור האחרון צפויה להמשיך בכושר הטוב ולצאת עם שלוש הנקודות מהדרבי העירוני. על פי מומחי ה-Winner ניצחונה של הרטה מוערך ביחס של פי 1.9 למול 3.05 לניצחונה של אוניון. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.1. לחובבי ההרפתקאות במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שפר סקילברד מהרטה יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 0-6 להרטה, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 8,800 ש"ח עם יחס של פי 880.

ביום שבת (23.5) ישוחקו מרבית משחקי המחזור וביניהם פרייבורג הממוקמת במקום השביעי תארח את ורדן ברמן שממוקמת כעשרה מקומות אחריה בטבלה. מומחי ה-Winner מעריכים כי שפרייבורג לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך לניצחון וניצחונה מוערך ביחס של פי 2.05 למול יחס של פי 2.7 לניצחונה של ורדן ברמן. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.15.

באותה השעה שיחל המשחק בין פרייבורג לורדן ברמן, תארח וולפסבורג את ברוסיה דורטמונד. מומחי ה-Winner מעריכים שדורטמונד לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך להשגת שלוש הנקודות וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.6 למול ניצחונה של וולפסבורג שמוערך ביחס של פי 3.95. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.35.

המשחק שינעל את משחקי יום שבת בליגה הגרמנית יפגיש בין ביירן מינכן לפרנקפורט. מומחי ה-Winner צופים כי חניכיו של הנס-דיטר לא צפויים להיתקל בקשיים בדרך להשגת הניצחון וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.05 למול ניצחונה של פרנקפורט שמוערך ביחס של פי 12.3. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 7.

תגובות

טלספורט בפייסבוק