הטור היומי של TELESPORT: סופש עמוס מתחיל

סוף שבוע עמוס במיוחד מתחיל והמומחים של TELESPORT מעניקים לכם המלצות על משחקים מגרמניה ובלארוס

יום שישי 22 מאי 2020
מערכת TELESPORT
סוף שבוע עמוס במיוחד מתחיל והמומחים של TELESPORT מעניקים לכם המלצות על משחקים מגרמניה ובלארוס.

הרטה ברלין - אוניון ברלין - 1

הרטה ברלין חזרה מהפגרה כמו מלוע של תותח, כשהביסה בחוץ את הופהיים בקלות, בתוצאה 3:0. היא תארח היום את אוניון ברלין שחזרה מהפגרה למשחק ישיר מול ביירן מינכן והפסידה לה כצפוי, 2:0 בבית. הרטה במקום ה-11 בטבלה, תחסר היום את וולף ואת ראקיק הפצועים כשאוניון במקום ה-12, עם נקודה אחת פחות, אך עם סגל חסר מאוד למשחק היום כאשר מאלי, ארקונס, בקר, דייל, גוגיה ולאנס פצועים ולא ישחקו וגם שולטרבאק מושעה ולא ישחק. הרטה השיגה מפתיחת העונה מאזן רע בבית שעומד על 3-3-7 לעומת ברלין שניצחה בשלושה משחקי חוץ בלבד, לצד שמונה הפסדים ושתי תוצאות תיקו. הסיבוב הראשון הסתיים בניצחון של אוניון, העולה החדשה להזכיר לכם, אך היום, אני חושב שנראה תוצאה שונה. המועצה מפנקת ביחס של 1.85 להרטה שאם היא תציג יכולת דומה כפי ששיחקה במחזור הקודם, אין לי ספק שהיא תשאיר את הנקודות אצלה בבית. אני אסמן כאן 1.

נירנברג - אוהה - 1

נירנברג מדורגת במקום ה-15 בטבלה כשהיא חזרה מהפגרה עם הפסד חוץ, 1:0 מול סט. פאולי. אוהה מנגד, במקום השישי הביסה את סאנדהאוזן 3:1 במחזור האחרון, חזרה מוצלחת מהפגרה. נירנברג השיגה מפתיחת העונה מאזן של 3-5-5 במשחקי הבית שלה כשאוהה מנגד, עם ניצחון חוץ אחד בלבד, לצד ארבע תוצאות תיקו ושמונה הפסדים. בסיבוב הראשון ניצחה אוהה במשחק משוגע, 4:3 את נירנברג כשהיא הפסידה בנירנברג בכל ארבעת הביקורים האחרונים שלה אצלה. אוהה אולי טובה יותר לאורך העונה הזו, אך מדובר בקבוצת חוץ חלשה מאוד. אני בספק אם היום זה ישתנה ונירנברג שחזרה מפגרה עם הפסד חוץ, תשמח מאוד לקחת היום שלוש נקודות. זה יהיה משחק מאוד צמוד שיוכרע לדעתי על חודו של גול. היחס על נירנברג עומד על 1.70.

היידנהיים - וייסבאדן - 1

הידנהיים במקום הרביעי בטבלה, חזרה רע מהפגרה כשהובסה בחוץ, 3:0 מול בוכום. וייסבאדן מנגד, במקום ה-16, הדהימה כשניצחה את שטוטגרט החזקה, 2:1, אמנם בבית, אבל עדיין הפתעה. הידנהיים עם מאזן של 7-4-2 במשחקי הבית שלה העונה כשווייסבאדן בחוץ, עם מאזן של 4-3-6, לא רע האמת. בסיבוב הראשון נפרדו השתיים בתיקו ללא שערים כשבמהלך ארבעת המפגשים האחרונים בין השתיים, הובקעו רק שני שערים, אחד לכל קבוצה. פערי האיכות בין השתיים לדעתי, גדולים אך עדיין, המועצה מעניקה יחס גבוה יחסית של 1.65 לניצחון ביתי של הידנהיים שלדעתי תנצח את המשחק הזה. וייסבאדן תנחת לקרקע אחרי הניצחון המרשים במחזור האחרון והדינהיים תנצח במשחק עם 2-3 שערים, ביחס של 1.75.

סלביה מוזיר - גורודייה - 1

סלביה במקום ה12 בטבלה עם 11 נקודות ויחס שערים 4-, כשמקום אחד מתחתיה, נמצאת גורודייה, שגם היא עם מאזן של 11 נקודות ויחס שערים כמו של סלביה. למשחק היום מגיעות השתיים אחרי הפסדים, כשסלביה הפסידה בשחטיאר 2:0 בזמן שגורודיה הפסידה 3:1 מול ז'ודינו. סלביה שיחקה העונה ארבעה משחקי בית כשבמהלכם היא השיגה ניצחון אחד, הפסד אחד ושתי תוצאות תיקו. גורודיה מנגד, ניצחה פעמיים בחוץ, לצד שני הפסדים ותיקו. בעונה שעברה ניצחה גורודייה בתוצאה זהה של 1:0 בבית ובחוץ כשבארבעת המפגשים האחרונים בין השתיים, הובקעו שלושה שערים בלבד. גורודיה הבכירה, חלשה כמו קבוצת המילואים שלה ולדעתי היא תפסיד היום במשחק החוץ במוזיר, כשהיחס על סלביה עומד על 1.65. בנוסף, משחק דל שערים, .. לא יותר מ-2-3 שערים ביחס של 1.75 כשהשערים שיכבשו במשחק, יגיעו רובם במחצית השניה, ביחס של 1.95.

סלוצק מילואים (1+) - רו ברסט מילואים - 1

קבוצת המילואים של סלוצק פתחה את העונה הזו מצוין עם 2:1 על סלביה ו-5:1 על ברסט, אך מאז, בשבעה משחקים, היא הפסידה חמש פעמים וסיימה פעמיים בתיקו. היא מגיעה למשחק היום אחרי שחטפה תבוסות מבגו מינסק בבית ובמחזור האחרון מבאטה בוריסוב בחוץ. היא תארח היום את קבוצת המילואים של ברסט, שמדורגת קצת מעליה בטבלה. ברסט בעצמה בכושר רע כשהיא הפסידה בשלושה מארבעת המשחקים האחרונים שלה כשמאזן החוץ שלה כולל חמישה משחקים, עם שני ניצחונות ושלושה הפסדים, בזמן שסלוצק בבית עם שני ניצחונות ותוצאות תיקו לצד הפסד ביתי אחד. המועצה הולכת חזק עם רו ברסט שמקבלת יחס נמוך של 1.60. לדעתי דווקא שווה לנסות את סלוצק עם הפלוס, ביחס של 1.80. משחק ביתי שלה, היא לא רעה בסך הכל בבית וזה לא שרו ברסט היא אימפריה. שערים אנחנו נראה כאן ומשני הכיוונים כך ששווה לנסות מעל 1.5 במחצית הראשונה, ביחס של 1.70.

תגובות

טלספורט בפייסבוק