הטור היומי של TELESPORT: ניצחונות חוץ ואובר מעניין

המומחים שלנו בחרו שלושה משחקים מהיום העמוס הזה, ומספקים המלצות איכותיות. ניצחונות חוץ בספרד ובאיטליה ואובר שערים באנגליה

יום שלישי 30 יוני 2020
מערכת TELESPORT
המומחים שלנו בחרו שלושה משחקים מהיום העמוס הזה, ומספקים המלצות איכותיות. ניצחונות חוץ בספרד ובאיטליה ואובר שערים באנגליה

לגאנס - סביליה -2

לגאנס מדורגת במקום ה-19 בטבלה, רחוקה 9 נק' מסלטה ויגו שמעל הקו האדום, כשהסיכויים שלה להינצל מירידה, קלושים למדי. מולה תשחק היום סביליה שמדורגת במקום הרביעי בטבלה, כשזו נלחמת על מקום בליגת האלופות כשויאריאל רחוקה שלוש נקודות ממנה וגם חטאפה שבמקום השישי מאיימת. לגאנס מגיעה למשחק היום כשהיא חזרה מפגרת הקורונה לשלושה הפסדים ושתי תוצאות תיקו. סביליה מנגד, סיימה בתיקו בארבעת המחזורים האחרונים, מאז שניצחה את בטיס. סביליה בסגל מלא למשחק היום כשלגאנס תחסר את סזימנובסקי הפצוע. בסיבוב הראשון, 1:0 לסביליה שלא לקחה אגב נקודות, בשלושת הביקורים האחרונים שלה אצל לגאנס. בכל זאת, סביליה טובה יותר מלגאנס ולדעתי, היא תחזור מהמגרש בלגאנס, עם שלוש נקודת. היסח על סביליה עומד על 1.70.

ברייטון - מנצ' יונייטד / מעל 2.5 שערים

ברייטון מדורגת במקום ה-15 בטבלה, רחוקה שש נקודות מהקו האדום. היא תארח היום את מנצ' יונייטד השישית, שנלחמת על כרטיס לאירופה עם אפשרות סביה להגיע גם לליגת האלופות. ניצחון שלה היום יעלה אותה למקום החמישי. ברייטון מגיעה למשק היום אחרי שניצחה 2:1 את ארסנל וסיימה בתיקו מול לסטר במחזור האחרון. יונייטד מנגד, חזרה לליגה לתיקו מול טוטנהאם, ניצחון גדול על שפילד ומול נוריץ, 2:1 במסגרת הגביע האנגלי. ברייטון תחסר למשחק היום את אזיקיירדו ואת אלזאטה הפצועים כשיונייטד ללא ג'ונס וללא טאונזבה הפצועים. בסיבוב הראשון, 3:1 ליונייטד שניצחה את ברייטון בארבעה מששת המפגשים האחרונים בין השתיים, אך את שני ההפסדים שלה, היא ספגה במשחקי החוץ בברייטון. בשלושת המפגשים האחרונים בין השתיים, הובקעו 12 שערים, ממוצע של ארבע שערים למשחק. אני לוקח כאן שני הימורים... ניצחון של יונייטד ביחס של 1.50 ומנסה יחס גבוה יותר, כשהימור על אובר 2.5 שערים, ייתן לנו יחס של 1.75. בהחלט סביר ואפשרי.

טורינו - לאציו - 2

טורינו מדורגת במקום ה-14 בטבלה, רחוקה שש נקודות מהקו האדום. היא תארח היום את לאציו שמדורגת במקום השני בטבלה, כשזו איבדה נקודות חשובות לפני שני מחזורים, כשהוליכה 2:0 מול אטאלנטה אך הפסידה לבסוף 3:2. לאחר ההפסד הזה, חזרה לאציו קצת לעצמה כשניצחה בבית 2:1 את פיורנטינה. טורינו מנגד, חזרה מפגרת הקורונה לתיקו מול פארמה, ניצחון מול אודינזה ובמחזור האחרון, חטפה רביעיה בהפסד 4:2 לקליארי. בסיבוב הראשון ניצחה לאציו בקלות 4:0 אך הביקור האחרון שלה בטורינו, גרם לכך שהיא ספגה בעצמה, שלושה שערים רק לפני שנה. אני לא חושב שלאציו תלקק דבש בטורינו, אך אחרי שהפסידה לאטלאנטה היא חזרה לעצמה ולדעתי, היא תמשיך היום באותו המומנטום.. יחס של 1.50 לניצחון חוץ של לאציו, אני הולך כאן איתם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק