הנה דרך להרוויח פי 315

סופשבוע של הכתרות. מומחי ה-Winner מעריכים: צ'לסי תנצח בדרבי הלונדוני ותזכה בגביע, פאריס סן ז'רמן תנצח את ליון ותזכה בגביע הליגה

יום שישי 31 יולי 2020
מערכת TELESPORT
בסוף השבוע הקרוב, לאחר שמרבית הליגות סיימו את פעילותן לשנת 2019/20, מגיע סופשבוע של הכרעות במפעל הגביע של הליגה האנגלית והצרפתית.

היום (ו'), ייערך משחק גמר גביע הליגה הצרפתית כאשר פאריס סן ז'רמן תפגוש את ליון לקרב ענקיות צרפתי. פאריס מגיעה לאחר שזכתה באליפות ובגביע הצרפתי, אך חניכיו של טוכל רוצים להסתער גם על מפעל זה ולהשלים זכייה משולשת בכל התארים המקומיים. מומחי ה-Winner מעריכים שפאריס היא זו שתניף את הגביע בסיום המשחק וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.35, למול ניצחונה של ליון שמוערך ביחס של פי 5.5. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.

לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שג'ייסון דינאייר מליון יבקיע את השער הראשון במשחק, אך תוצאת הסיום תהיה 1-4 לפאריס, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 8,300 ש"ח עם יחס זכיה של פי 415. בצד השני, במידה ותשקיעו את אותו הסכום על כך שמרקיניוס מפאריס יבקיע את השער הראשון במשחק, אך תוצאת הסיום תהיה 2-1 לליון, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 7,200 ש"ח עם יחס זכיה של פי 380.

מחר, נזכה לצפות בדרבי הגדול של לונדון, בין צ'לסי לארסנל, כאשר המנצחת לא רק תוכל להתהדר בניצחון יוקרתי, אלא גם בתואר מחזיקת הגביע האנגלי לשנת 2019/2020. שתי הקבוצות מגיעות כאשר מפעל הגביע הוא ההזדמנות האחרונה שלהם לצאת עם תואר בזירה המקומית. מומחי ה-Winner מעריכים כי צ'לסי היא זו שתניף את הגביע בסיום הערב וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.95, למול ניצחונה של ארסנל שמוערך ביחס של פי 3. תוצאת התיקו במשחק מוערכת גם היא ביחס של פי 3.

לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שתאמי אברם מצ'לסי יבקיע את השער הראשון במשחק, ותוצאת הסיום תהיה 2-3 לארסנל, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 3,700 ש"ח עם יחס זכיה של פי 185. בצד השני, במידה ותשקיעו את אותו הסכום על כך שדויד לואיז מארסנל יבקיע את השער הראשון במשחק, אך תוצאת הסיום תהיה 3-1 לצ'לסי, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 6,300 ש"ח, עם יחס זכיה של פי 315.

תגובות

טלספורט בפייסבוק