רוקדות צמוד

ליליסטרום תנסה להשיג ניצחון ראשון אחרי שלושה שבועות. מי שתעמוד מולה תהיה סוגנדל שיצאה מהמשבר הקטן שחוותה במחזור הקודם עם ניצחון. איך זה יגמר?

יום שלישי 04 אוגוסט 2020
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין לילסטרום סוגנדל במסגרת המחזור ה-7 בליגה הנורבגית השנייה. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 20:00).

לילסטרום מדורגת במקום העשירי בטבלה ואחרי שישה מחזורים היא די מאוזנת עם שני ניצחונות, תוצאות תיקו והפסדים. לילסטרום שכיכבה בליגה הראשונה לא מעט שנים, צירפה בפגרה האחרונה את קופנס הבלגי מקארלס יינה הגרמנית. את הקבוצה עזבו לא מעט שחקנים בשל התדרדרות הקבוצה לליגה השנייה כשאפשר לציין את הניגרי אזח, פדרסון שחתם בבראן, איאגווה שעבר לארצות הברית ועוד. הקבוצה לא ניצחה כבר 4 משחקים רצופים כשבאחרון סיימה בתיקו 2:2 מול יירב (מקום 5)

יריבתה במשחק הזה תהיה סוגנדל שמדורגת במקום התשיעי בטבלה כשזו ניצחה בשלושה משחקים והפסידה בשלושה משחקים, ללא תוצאת תיקו עדיין. סוגנדל מנגד, עשתה לא מעט שינויים בקבוצה. ההולנדי פיג' חתם ומאנדיץ' ממונטונגרו הצטרף אל הקבוצה. מי שעזב את הקבוצה הוא האמריקאי אנטוניולביץ' כשבנוסף אליו שולץ חתם בסטארט, דינגלאנד עבר לאלפסבורג, רוזט חתם במולדה ושחקנים נוספים עזבו את הקבוצה. במחזור הקודם קטעה הקבוצה רצף של שלושה הפסדים עם ניצחון על ראופוס (מקום 11).

השתיים לא נפגשו למשחק ליגה בשלוש השנים האחרונות, אז שיחקה סוגנדל בליגה הראשונה והפסידה פעמיים.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.75.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק