להתעורר ומהר

דאלאס וסקרמנטו פתחו את הבועה עם שני הפסדים רצופים, והן חייבות להתעורר לפני שייקלעו לצרות. למאבס מאזן טוב מול קבוצות מהמערב ושימו לב גם למאזן האוברים של הקינגס

יום שלישי 04 אוגוסט 2020
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 180 בטופס, בין סקרמנטו קינגס, ביתרון של 6 נקודות, לבין דאלאס מאבריקס, במסגרת ה-NBA. המשחק ניתן להימור סינגל.

סקרמנטו תגיע למשחק אחרי שפתחה את "טורניר הבועה" עם שני הפסדים לסן אנטוניו ולאורלנדו. היא נראתה לא טוב, במיוחד מול המג'יק, במשחק בו קלע הכוכב, ד'ארון פוקס, רק 13 נקודות. לסקרמנטו יש סיכוי קטן מאוד להגיע לפלייאוף, כשהיא צריכה לקוות ליותר מדי דברים שלא תלויים בה.

דאלאס גם היא חזרה לא טוב מהפגרה. היא הפסידה בדרבי ליוסטון למרות שהובילה בהפרש דו ספרתי ברבע השלישי, והוסיפה הפסד לפיניקס, שנחשבת לאחת הקבוצות החלשות בבועה. לוקה דונצ'יץ' מספק את הסחורה, אך שחקנים אחרים בקבוצה לא נראים טוב. דאלאס בעמדה טובה לקראת הפלייאוף, והיא חייבת לייצר ניצחונות כדי להימנע ממפגש מול אחת מהקבוצות של ל.א בסיבוב הראשון.

דאלאס ניצחה 7 מ-10 המשחקים האחרונים שלה מול קבוצות מהמערב, היא יודעת שהמשחק הזה הוא בגדר חובה עבורה, וההפסדים צריכים לנער אותה יותר מאת סקרמנטו. לקינגס אין מאצ'אפ טוב עם דונצ'יץ' ופורזינגיס וכמובן שלסיפור הביתיות אין כאן משמעות. שימו לב לאובר נקודות, שקרה ב-7 המשחקים האחרונים של סקרמנטו.

דאלאס -6 אובר 237

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק