הלייקרס מחפשים לסגור עניין

אחרי שניצחה שלושה משחקים רצופים, לוס אנג'לס לייקרס רחוקים ניצחון אחד ממקום בחצי גמר המערב. האם יוסטון רוקטס תצליח לגרור את הסדרה למשחק שישי?

שבת 12 ספטמבר 2020
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק מספר 324 בטופס בין לוס אנג'לס לייקרס kיוסטון רוקטס, ביתרון של 5 נקודות, במסגרת משחק מספר 5 ברבע גמר המערב ב-NBA. המשחק ייערך בשעה 02:00 והוא ניתן להימור סינגל.

לוס אנג'לס לייקרס רוצה לתפוס את המקום בחצי הגמר ולסדרה מול הקליפרס ככל הנראה. אחרי שכאמור נכנעה במשחק הראשון היא הצליחה להפוך את הסדרה כאשר במשחק האחרון דווקא לברון ג'יימס סיפק משחק סולידי של 16 נק' (ו-15 ריב') כאשר אנטוני דיוויס היה מעולה עם 29 נקודות עבורה. בסיבוב הקודם ניצחו הלייקרס את פורטלנד עם 1:4 די קליל. אייברי בראדלי יחסר לה כאשר לברון ג'יימס צפוי לשחק למרות שדווח על פציעה קלה ממנה הוא סובל.

יריבתה במשחק הזה תהיה יוסטון רוקטס מגיעה למשחק הזה לאחר שלושה הפסדים שמביאים אותה למצב של פיגור משמועתי בסדרה. את המשחק הראשון היא ניצחה בצורה משכנעת עם 97:112 אך לאחר מכן לא יכלה מול החבורה המוכשרת של לברון ג'יימס. היא הפסידה 117:109 , 112:102 ו- 110:100 במשחקים 2,3 ו-4 בהתאמה וכעת יודעת שהפסד נוסף יסים עבורה את העונה. בסיבוב הראשון ניצחו הרוקטס את אוקלוהומה אחרי סדרה קשה עם 3:4 דרמטי במיוחד. הערב היא תחסר את שוב תאבו ספולושה, דייוויד נוואבה ודנואל האוס.

לדעתנו זה נראה כמו שירת הברבור של הרוקטס. לרשום מהפך ולנצח שלושה משחקים רצופים יהיה לה כעת כמעט בלתי אפשרי ולדעתנו היא תפסיד גם את המשחק החמישי ותסיים את העונה.

ההימור שלנו 1, לוס אנג'לס לייקרס (-6), ביחס 1.80.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק