הקליפרס רוצים דרבי, הנאגטס שוויון

במצב של 2:3 ללוס אנג'לס, דנבר יודעת שהיא חייבת לקחת את המשחק הזה. האינטנסיביות תהיה גבוהה, והלחץ גבוה במיוחד. מי תתעלה? וגם: שימו לב לליין ולרצף האנדרים

יום ראשון 13 ספטמבר 2020
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 334 בטופס, בין דנבר נאגטס, ביתרון של 8 נקודות, לבין לוס אנג'לס קליפרס, במסגרת המשחק ה-6 בחצי גמר המערב. המשחק ייערך בשעה 20:00 והוא ניתן להימור סינגל.

הקליפרס מובילים 2:3 בסדרה, והם מאוכזבים אחרי שלא סגרו את הסיפור במשחק האחרון. הקליפרס הובילו ב-11 נקודות הפרש, אבל קרסו ברבע האחרון וירדו מאוכזבים מאוד מהמשחק הזה. בקבוצה ראו את הלייקרס, היריבה העירונית, סגרה סיפור יפה מול יוסטון, ויקבלו עוד יומיים מנוחה לפחות לפני הגמר האזורי.

דנבר תגיע למשחק עם הגב לקיר, כמו במשחק הקודם. הנאגטס הוכיחו אופי, ולמרות שכבר ראו את העונה נגמרת, הצליחו להפוך ולהשיג ניצחון אדיר. דנבר קבוצה עיקשת מאוד, שלא תוותר כל כך מהר, ותנסה להשוות את הסדרה כדי להפעיל המון לחץ על הקליפרס.

אין כל ספק שהקליפרס יעלו הילוך בהגנה, וצפוי משחק עם אינטנסיביות גבוהה והמון לחץ. שתי הקבוצות עם המון אנדרים לאחרונה, וגם הפעם צפוי משחק עם סקור נמוך יחסית. דנבר עמדה בליין ב-6 מתשעת המשחקים האחרונים שלה, וגם הפעם, כשהליין יחסית גבוה, היא תעמוד בליין כי צפוי משחק צמוד מאוד. ל.א כנראה תעבור בדרך לדרבי בגמר, אך הליין נראה גבוה במיוחד. שווה לתפוס לפני שיירד.

דנבר נאגטס +8

אנדר 214

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק