להמשיך במומנטום

ראפיד וינה נראית טוב מאז פתיחת העונה ותנסה לעשות צעד אל עבר שלב הבתים של ליגת האלופות. איך יסתיים הביקור של אצל גנט הבלגית?

יום שלישי 15 ספטמבר 2020
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין גנט לראפיד וינה במסגרת הסיבוב השלישי במוקדמות ליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 20:00).

גנט החלה את העונה בבלגיה בצורה רעה מאוד. היא מדורגת במקום ה-16 (מתוך 18) בטבלה עם ניצחון בודד וארבעה הפסדים עד כה. בסוף השבוע הפסידה בחוץ לאופן כשזהו משחקה הראשון במסגרת ליגת האלופות מאז מרץ 2016 אז הגיעה לשמינית הגמר. אחד משחקניה הבולטים הוא רומן ירמצ'וק האוקראיני שכבש בליגה אשתקד 10 שערים.

יריבתה במשחק הזה תהיה ראפיד וינה שהחלה את העונה במשחק בסיבוב הקודם במפעל. זה קרה בסוף אוגוסט בניצחון החוץ 0:1 על לוקומטיבה זאגרב כאשר מאז ניצחה גם בגביע האוסטרי 0:5 קבוצת חובבים. בסוף השבוע פתחה את הליגה עם ניצחון 1:5 על אדמירה ואקר ונראה שהיא בכושר טוב מאוד. הפעם האחרונה ששיחקה בליגת האלופות הייתה בשנת 2015 במוקדמות אז הודחה לשחטאר. הזר הבולט שלה הוא פונטאס היווני שכבש אשתקד 19 שערים והעונה כבר יש לו צמד במחזור הפתיחה.

יתרון הביתיות ישחק כאן תפקיד כאשר שתי הקבוצות לא נפגשו מעולם. גנט קבוצה מעט יותר איכותית ולמרות שהיא בכושר רע מאוד, לדעתנו היא תבצע את הסוויץ' הנכון ותמשיך הלאה במפעל היוקרתי.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.90.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק