הקליפרס ודנבר על כל הקופה

משחק מספר 7 בסדרת חצי גמר המערב מציג את הקליפרס הפייבוריטים מול הנאגטס, שנמצאים במומנטום נהדר. קוואי מול מארי, ג'ורג' מול יוקיץ'. איך זה ייגמר? ומה עם המעל/מתחת נקודות?

יום שלישי 15 ספטמבר 2020
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 330 בטופס בין לוס אנג'לס קליפרס, לבין דנבר נאגטס, ביתרון של 7 נקודות, במסגרת המשחק השביעי והמכריע בסדרת חצי גמר המערב. המשחק ייחל בשעה 4:00 והוא ניתן להימור סינגל.

דנבר התעלתה במשחק הקודם, מחקה פיגור גדול, כפי שכבר עשתה בפלייאוף הזה, ורשמה 98:111 גדול, תוך כדי שהיא שוב מגבילה את פול ג'ורג' וקוואי לאונרד לזריקות רעות ואיבודים ברבע הרביעי, ומנגד, מפגינה הרבה אופי, ומגוון אופציות התקפיות. היא תגיע למשחק הזה כפייבוריטית ועם מומנטום טוב, אך עדיין תפגוש קבוצה יותר טובה ומנוסה ממנה על הנייר.

הקליפרס לא הצליחו לסגור את הסיפור בשני המשחקים הקודמים וכעת הכניסו את עצמם לפינה. יש להם בעיה גדולה עם המאצ'אפ של זובאץ' עם יוקיץ', וגם הסיפור עם מונטרז הארל לא עובד טוב. עם זאת, הקליפרס הוכיחו איכות במשחקים רבים בפלייאוף, יש להם את אחד משלושת השחקנים הכי טובים ב-NBA, קוואי לאונרד, שהוא אחד שכבר ניצח סדרות על הבאזר, וגם בכאלו שלא היה פייבוריט.

בסופו של דבר, צפוי משחק צמוד מאוד, הליין פה נראה מעט מוגזם, ונראה שיירד. משחקי מספר 7 הם לרוב לא חד צדדיים ולרוב נגמרים בסופים מותחים. לכן, ההימור הנכון פה הוא דנבר, שלאור האופי שהוכיחה, לא תובס כאן, גם לא בפער דו ספרתי. עם זאת, מי שתעלה, לדעתנו, היא הקליפרס. בסופו של עניין, בהרבה מקרים ב-NBA, הקבוצה הטובה והמנוסה יותר היא זו שמתעלה ברגעים הקשים. לסיכום - קליפרס ינצחו אחרי משחק צמוד, דנבר תיקח את ההימור. שימו לב לסקור הנמוך ולאנדר שנתפס גם בהימור הקודם. הליין אמנם ירד מ-214 במשחק הקודם, ל-207, אך גם הפעם נלך עם אנדר, כי יהיו פה הגנות קשוחות מאוד.

דנבר +7

אנדר 207

תגובות

טלספורט בפייסבוק