מי יעצור אותה?

יאנג בויז ברן השלימה דאבל לפני שבועיים ותתחיל את עונת 20/21 במשחק חוץ קשה בליגת האלופות. האם מידטיילנד הדנית תשמור על הבית?

יום רביעי 16 ספטמבר 2020
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין מידטיילנד ליאנג בויז במסגרת הסיבוב השלישי במוקדמות ליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 21:30).

מידטיילנד הצליחה לעבור בסיבוב הקודם את לודוגורץ רזגארד הבולגרית עם ניצחון 0:1 קטן. מאז היא הספיקה לשחק שני משחקי אימון בהם ניצחה את פדריצה 1:5 וסיימה בתיקו עם אודנסה. במחזור הפתיחה של הליגה לפני 5 ימים היא הפסידה בחוץ לסונדריסקה כי כנראה שהראש שלה היה כבר במשחק המכריע והמשמעותי מול השוויצרים.

מי שתעמוד מולה תהיה יאנג בויז ברן השוויצרית שנראתה מצוין בסוף הליגה במהלך אוגוסט. היא זכתה באליפות המדינה עם 80 שעיר זכות ומיד לאחר מכן התפנתה למשחקי הגביע. היא הדיחה ברבע הגמר את לוצרן, בחצי הגמר את סיון ובגמר ניצחה את באזל 1:2. בין לבין היא גם שיחקה בסיבוב השני של מוקדמות ליגת האלופות מול KI מאיי פארו אותה ניצחה 1:3. במשחק האימון האחרון שלה היא גברה על לואזן 2:5.

הקבוצות נפגשו בעבר במסגרת מוקדמות הליגה האירופית של עונת 12/13. אז המשחק בדנמרק הסתיים עם 0:3 לשוויצרים שהפסידו בגומלין בבית 2:0 שלא מנע מהם להמשיך לשלב הבא.

ההימור שלנו X ביחס של 3.00.

תגובות

טלספורט בפייסבוק