ושוב איתכם

להפועל באר שבע זיכרון טרי מהמפגש עם לאצ'י האלבנית בעונה שעברה. הפעם מדובר במשחק אחד כך שתיקו לא בטוח שיספיק לה. איך זה יגמר?

יום חמישי 17 ספטמבר 2020
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין לאצ'י להפועל באר שבע במסגרת הסיבוב השלישי במוקדמות הליגה האירופית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 20:00).

באלבניה טרם החלו לשחק ולאצ'י כבר אחרי סיבוב אחד בו היא הדיחה בפנדלים את אינטר באקו האזרית. את העונה שעברה בליגה המקומית, שהסתיימה בסוף יולי, היא סיימה במקום השלישי עם מאזן של 19 ניצ', 7 תיקו ו-10 הפ'.

הפועל באר שבע מנגד, רשמה ניצחון על דינמו באטומי עם 0:3 קליל כשאת הליגה בישראל היא פתחה עם ניצחון 2:3 על מכבי נתניה והפסד 3:1 למכבי חיפה בשבת האחרונה. הקבוצה של יוסי אבוקסיס רחוקה מלהרשים והעונה הזו תהיה שונה לחלוטין מהשנים האחרונות.

לאצ'י כבר פגשה את ב"ש בליגה האירופית בעונה שעברה ואחרי תיקו 1:1 באלבניה, ניצחה הקבוצה מהדרום 0:1 בישראל. אין ספק שהפועל באר שבע טובה יותר מהאלבנים ולמרות שהם נראים לא משהו עד כה, היכולת הזו אמורה להספיק במשחק בודד באלבניה. האלבנים לא ניצחה בחמישה משחקים רצופים במסגרת האירופים ורק פעם אחת למעשה ב-17 ההופעות שלהם במפעל.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.60.

בדף הפייסבוק של טלספורט מחכה לכם משחק ניחושים של המשחקים בין לאצ'י להפועל באר שבע ובין מכבי חיפה לקאיירט. הצטרפו עכשיו כדי לנסות ולזכות בפרס.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק