שיוויון או חגיגה במיאמי?

משחק מספר 2 בגמר המזרח מציב את בוסטון עם הגב לקיר. מיאמי, שהגיעה כאנדרדוג לסדרה, תנסה להמשיך במומנטום הנהדר שלה. הייוורד ייעדר. איך זה ייגמר?

יום חמישי 17 ספטמבר 2020
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 331 בטופס, בין בוסטון סלטיקס לבין מיאמי היט, ביתרון של 3 נקודות, במסגרת המשחק הראשון בגמר המזרח ב-NBA. המשחק ייערך בשעה 2:00 והוא ניתן להימור סינגל.

מיאמי תגיע למשחק ביתרון של 0:1, אחרי ניצחון דחוק על בוסטון במשחק הראשון, שנכנס להארכה. ההיט הזדקקו למהלך הגנתי ענק של באם אדבאיו, שחסם את ג'ייסון טייטום לדאנק בשניות האחרונות של ההארכה.

בוסטון מצידה, שלטה בקצב במשחק הראשון, אך נכנעה למיאמי, שהגיעה מאוד חדורת מטרה, ואחרי הניצחון הענק על מילווקי בחצי הגמר. בוסטון התקשתה מאוד בחצי הגמר מול טורונטו, והיא לא מצליחה למצות את הפוטנציאל המלא שלה, למרות ההגעה לגמר המזרח.

מיאמי ניצחה את הליין ב-7 מ-8 המשחקים האחרונים שלה אחרי ניצחון, בעוד בוסטון ניצחה גם היא את הליין ב-5 מ-6 המשחקים האחרונים שלה. 26 מ-37 המשחקים האחרונים של מיאמי אחרי ניצחון, הסתיימו באובר נקודות.

מיאמי, שלא הבריקה במשחק הראשון, השיגה ניצחון שייתן לה הרבה ביטחון. היא תשתחרר מעט, ותנסה לזרז את קצב המשחק, בניגוד לבוסטון, שתרצה להאט אותו. מיאמי היא אנדרייטד גדול, היא קבוצה נהדרת, בלי הרבה כישרון, אך גם עם הרבה מאוד כלים התקפיים והגנתיים. גורדון הייוורד יחסר לבוסטון, במה שמקשה עליה בהתמודדות מול הפורוורדים של מיאמי.

הרבה אנשים חושבים שבוסטון תתאושש במשחק הזה, אבל אנחנו חושבים שמיאמי עדיפה כאן. גם בגלל שהיא לא הבריקה במשחק הקודם וניצחה, וגם בגלל שנוטים לזלזל בה, וזה בדיוק מה שהיא אוהבת. היא גם קבוצת מומנטומים טובה, כפי שראינו במאזנים שלה אחרי ניצחונות.

ההימור שלנו:

מיאמי +3

אובר 209

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק