להמשיך במומנטום

הכוכב האדום בלגרד וז'לגיריס קובנה פתחו את העונה בצורה טובה, וינסו להשיג עוד ניצחון. הסרבים טובים בבית, אך ישחקו בלי אוהדים, עבור ז'לגיריס יהיה זה משחק חוץ שלישי ברציפות ביורוליג

יום שלישי 13 אוקטובר 2020
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 124 בטופס בין הכוכב האדום בלגרד לבין ז'לגיריס קובנה, ביתרון של 5 נקודות, במסגרת המחזור השלישי ביורוליג. המשחק יחל בשעה 20:00 והוא ניתן להימור סינגל.

הכוכב פתחה את היורוליג עם הפסד מאכזב בפנרבחצ'ה, אך במשחק האחרון ניצחה בבית את בסקוניה. היא משחקת נהדר בליגה האדריאטית עד כה העונה עם ניצחונות אסטרונומיים על בוראץ וציבונה בשני המשחקים האחרונים שלה. היא מסורתית חזקה מאוד בבית, ולמרות שאין קהל, היא מגיעה פה כפייבוריטית. עמנואל טרי ייעדר בשורותיה.

ז'לגיריס בפתיחת עונה טובה, עם ניצחון דחוק על אולימפיאקוס בחוץ במחזור הראשון, ועוד ניצחון על חימקי הפצועה במחזור השני. זהו משחק החוץ השלישי שלה ברציפות במפעל, כאשר בין לבין ניצחה את פיאנו בליגה הליטאית. לפני כן, רשמה הפסד מפתיע לליאטקבליס בבית. גארינו ייעדר.

הכוכב חזקה מאוד בבית והרשימה מול בסקוניה. ז'לגיריס טסה המון בשבועיים האחרונים, ותגיע עייפה. הניצחון על חימקי קצת מרמה, ובנוסף ליכולת הלא משכנעת בליגה המקומית, זה משחק שהיא לא אמורה לנצח בו.

ההימור שלנו הוא 1 על הכוכב -5.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק