הטריפל היומי של TELESPORT: דרבי במוקד

המשחק המרתק בין אברטון לליברפול יעמוד במרכז הטור היומי שלנו. וגם: מארסיי נגד בורדו ומשחק מהליגה הדנית

שבת 17 אוקטובר 2020
מערכת TELESPORT
אברטון - ליברפול - 2

אברטון, הקבוצה שנמצאת בכושר הטוב ביותר בליגה האנגלית, תארח היום את ליברפול. אברטון עם ארבעה ניצחונות ליגה ועוד שלושה ניצחונות במסגרת גביע הליגה, מוליכה את הפרמייר ליג, בזמן שליברפול מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים, אחד מהם בגביע, בפנדלים מול ארסנל והשני, תבוסה מכפירה ומשפילה, 7:2 מול אסטון וילה בחוץ. אברטון תחסר למשק היום את קני, ברנטוייט, טוסון, גבאמין ואת הולגייט הפצועים כשליברפול ללא קייטה, אליסון, צ'מברלין ומאטיפ הפצועים. בעונה שעברה נפגשו השתיים שלוש פעמים. ליברפול ניצח 5:2 בסיבוב הראשון, 1:0 בגביע ותיקו לל שערים, בסיבוב השני. הניצחון האחרון של אברטון על ליברפול באופן דיי מקרי, הושג היום, בדיוק לפני 10 שנים, ב-17.10.10. במהלך ששת המפגשים האחרונים בין השתיים, כבשה אברטון שני שערים בלבד מול ליברפול, שכבשה מולה שבעה. בכושר הנוכחי של אברטון, אני מאמין שהיא תצליח גם היום לכבוש מול ליברפול, שמגיעה חבולה למשחק היום, אבל מנגד, ליברפול חייבת לתקן את הנזק שנגרם לה במחזור האחרון. אברטון בכושר מדהים וזה מפתה מאוד ללכת עליה גם עם הפלוס, שמקבל יחס גבוה, אך לדעתי, היום אנחנו נראה ליברפול שונה לגמרי, שגם תנצח את המשחק. הליין על האלופה עומד על 1.65, אני בהחלט מאמין בליברפול היום.

מארסיי - בורדו - 1

מחזור שביעי בצרפת ומארסיי מחפשת ניצחון אחרי ארבעה מחזורים נטולי ניצחון. היא הפסידה לסט. אטיין בבית ולאחר מכן סיימה שלוש פעמים בתיקו 1:1 מול ליל ומץ בבית ומול ליון בחוץ. היום תארח מארסיי את בורדו שהביסה במחזור האחרון 3:0 בבית את דיז'ון, אחרי שתי תוצאות תיקו מול ליון ומול ניס לצד הפסד בלאנס. מארסיי היום חסרה את פאייט המושעה כשבורדו ללא קאלו ומקסר הפצועים כשגם קוזילייני פצוע ובספק למשחק. בעונה שעברה נפרדו השתיים בתיקו במגרשה של בורדו, שהובסה 3:1 במארסיי. למעשה, בורדו הפסידה בכל ארבעת הביקורים האחרונים שלה במארסיי, שלושה במסגרת הליגה ואחד במסגרת משחק הכנה. בחמש השנים האחרונות, ניצחה בורדו רק פעם אחת את מארסיי ואחרי שלוש תוצאות תיקו ברצף של מארסיי בליגה, אני מאמין שהיום היא תיקח את כל הקופה. ליין של 1.80 לניצחון ביתי של מארסיי.

מידטיילנד - אודנסה - 1

משחק במסגרת המחזור החמישי בליגה הדנית. מידטיילנד במקום החמישי בטבלה כשאת העונה היא פתחה עם הפסד בסונדריסקה, אך לאחר מכן, שני ניצחונות ותיקו. אודנסה מנגד, פתחה את העונה עם ניצחון דוווקא מול קופנהאגן, כשלאחר מכן הגיע תיקו מול נורדסלנד ושני הפסדים, מול ארהוס ומול ויילה. במשחק האחרון בגביע, ניצחה אודנסה 2:1 בחוץ את הילורד מהליגה השלישית. אודנסה מגיעה למשחק היום במטרה לקחת נקודות, כשהיא יודעת שהראש של מידטיילנד נמצאת אולי פחות בליגה. הקבוצה הצליחה להעפיל למשחקי ליגת האלופות כשבעוד ארבעה ימים, היא תארח במגרשה את אטאלנטה האיטלקית ובעוד שבוע מצפה לה ליברפול. הראש של מידטיילנד בהחלט נמצא בליגת האלופות, אבל מדובר במשחק ביתי מול קבוצה שמידטיילנד אמורה לנצח ואולי גם בקלות. בעונה שעברה 2:0 למידטיילנד באודנסה, אחרי שהיא הפסידה דווקא בבית, 1:0. אני היום עם המארחת, בליין של 1.50.

תגובות

טלספורט בפייסבוק