הטריפל היומי של TELESPORT: הדרג השני

שלושה משחקים מעניינים מרכיבים את הטור היומי שלנו. מתחילים בדנמרק, ממשיכים לבלבארוס ומסיימים במשחק מיפן

יום ראשון 18 אוקטובר 2020
מערכת TELESPORT
קופנהאגן - אלבורג - 1

קופנהאגן פתחה חלש את העונה הזו, אך אפשר להאשים את הליגה האירופית בה היא שיחקה ולבסוף הודחה ביידי רייקה הקרואטית עם שער עצמי משוגע. לאחר ההדחה, קופנהאגן חזרה לליגה, ניצחה 3:2 בבית את נורדסלנד והיא כרגע תשיעית אחרי ארבעה מחזורים כשאת העונה הזו היא פתחה עם שני הפסדים ותיקו. מולה תשחק היום אלבורג שהשיגה מפתיחת העונה ניצחון אחד, הפסד אחד ושתי תוצאות תיקו. בעונה שעברה ניצחה קופנהאגן פעמיים, 2:0 בבית ו-1:0 בחוץ, אחרי שהפסידה לה בפתיחת העונה, 2:0 במשחק הגביע. על הנייר, קופנהאגן משמעותית, טובה יותר מאלבורג וכעת, כשעול הליגה האירופית הסתיים מבחינתה של קופנהאגן, היא תתרכז רק בליגה. אני אסמן כאן 1, ניצחון ביתי של קופנהאגן, בליין של 1.65.

דינמו ברסט - רוך ברסט - 1

הפרק האירופי של דינמו ברסט הסתיים לפני שבועיים, כשמכבי ת'א הדיחה אותה מליגת האלופות לליגה האירופית ושם, לודוגורץ' הדיחה אותה מהמשך המשחקים. כעת, על האלופה להתרכז בליגה, שם היא במקום השמיני אחרי 23 מחזורים, בהחלט עונה חלשה שלה. היא מגיעה למשחק עם רצף של שלושה ניצחונות, במהלכם היא כבשה 10 שערים, כך שהיא בכושר כיבוש, לא רע בכלל. מולה תשחק היום היריבה העירונית, רוך ברסט שמדורגת במקום השישי בטבלה. רוך מגיעה למשחק היום אחרי שהובסה השבוע בגביע, 3:0 מול מינסק בבית, אחרי שניצחה בשני משחקי ליגה רצופים, במהלכם היא כבשה שישה שערים לרשת של סמולביצ'י החלשה וחמישה שערים לרשת של סלוצק, גם כן, קבוצה חלשה מאוד מהתחתית. בסיבוב הראשון ניצחה דינמו ברסט בקלות, בתוצאה 4:1. לא בטוח שזו תהיה התוצאה גם היום, אבל לדעתי דינמו אמורה להשיג כאן לא פחות משלוש נקודות מול רוך ברסט, שהיא העולה החדשה למי שהספיק לשכוח. הליין על דינמו ברסט עומד על 1.65, אני אסמן כאן 1.

קווסאקי פרונטלה - גרמפוס (1+) - 1

ב-23 משחקי העונה, ניצחה קווסאקי ב-20 משחקים, לצד שתי תוצאות תיקו והפסד אחד בלבד. הקבוצה ניצחה בכל עשרת משחקי הליגה האחרונים שלה, כמעט בכולם, היא כבשה לפחות שני שערים או יותר ולרוב, גם מנצחת בהפרש של יותר מגול. היא תארח היום את גרמפוס שמדורגת במקום הביעי בטבלה, קבוצה שנמצאת בכושר טוב, עם שלושה ניצחונות רצופים וארבעה בחמשת המשחקים האחרונים שלה. עם זאת, במשחקי החוץ שלה, היא ממש לא מרשימה והיא ניצחה פעם אחת במהלך ששת משחקי החוץ האחרונים, עם ארבעה הפסדים בחמשת משחקי החוץ האחרונים שלה. קווסאקי מנגד, עם 10 ניצחונות בית ברצף, בשישה מהם, היא ניצחה מעל גול. בסיבוב הראשון, היתה זו דווקא גרמפוס, היחידה העונה הזו שניצחה אותה, 1:0 קטן. בעונה שעברה, פעמיים תיקו 2:2. לקווסאקי יש היום סיכוי לא רע, לנקום בהפסד היחיד שלה לגרמפוס ובליין של 1.90 לניצחון מעל גול, אני מאמין שזה שווה את הניסיון. כמו כן, יתרון במחצית/סיום, בליין של 1.80, בהחלט שווה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק