סלביה בלי טקאס, לברקוזן תחסר את שיק

לברקוזן החזקה יוצאת למשחק חוץ לא פשוט בצ'כיה מול סלביה פראג. האם גרמנים ימשיכו ברצף וישיגו ניצחון רביעי ברציפות בכל המסגרות?

יום חמישי 29 אוקטובר 2020
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין סלביה פראג לבאייר לברקוזן במסגרת המחזור ה-2 בשלב הבתים של הליגה האירופית. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 22:00)

סלביה הצ'כית חזרה מישראל עם הפסד 3:1 להפועל באר שבע במחזור הפתיחה. הקבוצה לא משחקת כרגע בליגה הצ'כית בגלל שהיא הופסקה בעקבות העלייה בתחלואה במדינה. טקאס ייעדר בסלביה פראג כאשר אולייניקה הניגרי בספק.

יריבתה במשחק הזה תהיה לברקוזן הגרמנית שהביסה 2:6 את ניס הצרפתית במגרשה הביתי. לאחר מכן חזרה הקבוצה לליגה וניצחה 1:3 את אאוגסבורג במחזור האחרון ונראה שהיא בכושר מצוין עם שלושה ניצחונות רצופים ובלי הפסד העונה כלל. פטריק שיק, פאוליניו, לרס בנדר, סנטיאגו אריאס וכריסטיאן אראנגויז פצועים ויחסרו אצל הגרמנים.

זהו הביקור הראשון של לברקוזן בצ'כיה במסגרת הליגה האירופית כשהגרמנית האחרונה ששיחקה מול סלביה פראג בצ'כיה הייתה המבורג ולפני 12 שנים היא הפסידה לסלביה. הרבה שנים עברו מאז כך שהסטטיסטיקה הזו לא תשפיע על המשחק הנוכחי.

למרות הסגל שקצת פצוע אצל הגרמנים, הקבוצה מציגה יכולת כיבוש מרשימה בשני המשחקים האחרונים שלה, עם תשעה שערי זכות. ההגנה של סלביה רכה מאוד ולמרות שזה משחק ביתי שלה והפסד יהיה הרסני עבורה, אנחנו מאמינים שלברקוזן תחזור הביתה עם כל הקופה.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.80.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק