הטריפל היומי של TELESPORT: הישראליות באירופה

הפועל באר שבע ומכבי תל אביב עומדות במרכז הטור היומי שלנו, עם כמה הימורי משנה מעניינים מאוד. בנוסף: יחס גבוה במיוחד למשחק נוסף בליגה האירופית

יום חמישי 29 אוקטובר 2020
מערכת TELESPORT
מולדה - ראפיד וינה - 2 (יחס 2.55)

מולדה הנורבגית פתחה את הקמפיין עם ניצחון חוץ 2:1 מול דונדלק האירית והיא תפגוש היום במגרשה, את ראפיד וינה האוסטרית, שפתחה עם הפסד ביתי, 2:1 לארסנל, אחרי שהוליכה ושיחקה לא רע בסך הכל. שתי הקבוצות ניצחו במחזור הליגה האחרון שלהן, כשמולדה ניצחה 2:1 את סטורמסגודסט בבית וראפיד וינה במשחק משוגע, ניצחה 4:3 את וולפסברגר. מולדה קבוצה לא רעה, אך היא סופגת לא מעט שערים. היא ספגה בשבעה משמונת המשחקים האחרונים שלה, כשאותו הדבר, אפשר לומר על ראפיד, שלא מעט משחקים שלה, מסתיימים עם שערים, משני הכיוונים וגם אצלה, היא ספגה בשבעה משמונת המשחקים האחרונים. על אובר 2.5 שערים, נקבל כאן יחס של 1.50, לדעתי הימור מצוין כשלדעתי, ראפיד וינה לא יפסידו את המשחק היום. מולדה היום ללא הרלדייס הפצוע כשראפיד ללא דיבון, פואנטס וללא ולמירוביץ. המועצה נתנה למולדה יתרון ביחסים, אך שווה לקחת כאן סיכון ולהמר על ניצחון חוץ של ראפיד, שעל הנייר, היא קבוצה איכותית יותר. זה נכון שמולדה בעונה מרשימה, אבל ראפיד וינה, היא בין הטובות באוסטריה, להוציא את זלצבורג שמתעללת בליגה. אני אקח סיכון ואהמר על ראפיד, בליין גבוה של 2.55.

ניס - הפועל ב'ש (1+) - 1 (יחס 2.00) ניס במחצית (יחס 1.75)

הפועל ב'ש שלנו, פתחה את הקמפיין האירופי של שלב הבתים, עם ניצחון מרשים, 3:1 בבית מול סלביה פראג הצ'כית. לאחר מכן סיימה הקבוצה בתיקו ללא שערים במסגרת הליגה מול מכבי ת'א והיא תצא היום למשחק קשה מאוד, מול ניס הצרפתית, שמגיעה למשחק אחרי שחטפה שישה שערים מלברקוזן בחוץ, בתצוגה נוראית שלה, אך מנגד, לכבוש שני שערים לרשת של הגרמנים בחוץ, זה לא דבר של מה בכך. משהו רע מאוד עבר על ניס שלדעתי, תחזיר לעצמה את הכבוד היום. ניס סיימה בתיקו 1:1 במחזור הליגה האחרון מול ליל, אחרי שני ניצחונות רצופים, שם היא חמישית בליגה הצרפתית. ניס היום בסגל מלא למשחק, כשהפועל ב'ש ללא ביטון ולוי הפצועים כשיתר השחקנים קיבלו אישור לשחק, כולל זוסואה. היחס על ניס החל גבוה יותר וכרגע עומד על 1.35, כשלדעתי הפועל ב'ש תחזור מנוצחת מצרפת. ניס במחצית בליין של 1.75 ואני לא שולל כאן ניצחון בין שני שערים, בליין של פי 2.00 על הצרפתים, שלמרות שהובסו במשחק הראשון, עדיין, הם טובים משמעותית מהפועל ב'ש שלא משחקת משחקי ליגה באופן סדיר.

סיבאספור - מכבי ת'א / מחצית - X (יחס 1.85)

אחרי שניצחה בקושי, 1:0 את קרבאח האזרית, סיימה מכבי ת'א בתיקו ללא שערים מול הפועל ב'ש במשחק מיותר למדי. מכבי ת'א תצא היום לטורקיה, למשחק מול סיבאספור, שפתחה את הקמפיין עם תבוסה 5:3 לויאריאל אך למרות התבוסה הזו, כל הכבוד להם על שלושה שערי חוץ בספרד, דבר שמכבי ת'א בעצמה, תתקשה לעשות. לאחר ההפסד הזה, הפסידה סיבאספור גם בליגה, 2:0 לריזספור ואחרי חמישה מחזורים בטורקיה, סיבאספור במקום ה-14 בטבלה. הטורקים ישחקו היום ללא אפידאנגויה, נינגה ויסליורט הפצועים כשמכבי ת'א ללא ניקוליץ הפצוע. היחסים על מכבי ת'א בעולם מתחילים לרדת ועומדים כרגע באיזור ליין ה-3.10, כשמכבי ת'א בווינר, מקבלת יחס גבוה של 2.65 והטורקים, פי 2.15. עד כה, שיחקה סיבאספור שלושה משחקים בלבד, במסגרת הליגה האירופית והפסידה בשלושתם, כשמכבי ת'א עם קצת יותר ניסיון במשחקים במסגרת הליגה האירופית. בשמונת משחקי החוץ האחרונים של מכבי ת'א במסגרת הליגה האירופית, היא ניצחה פעם אחת בלבד, את ויאריאל לפני שלוש שנים. הביקור האחרון של מכבי ת'א בטורקיה בליגה האירופית, היה לפני 9 שנים והסתיים בתבוסה משפילה 5:1 לבשיקטאש. יש פערים גדולים לדעתי בין בשיקטאש לסיבאספור, שהיא לא מאריות טורקיה. עדיין, קשה מאוד להמר כאן על מכבי ת'א, שמקבלת ליין של 1.40 עם הפלוס, למי שאוהב יחסים כאלו. ההימור שלי, תוצאת תיקו במחצית הראשונה, בליין של 1.85, עם תקווה להפתעה בכחול/צהוב.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק