שאלקה בלי קבאק, שטוטגרט תחסר את אנדו

שאלקה חווה פתיחת עונה נוראית ועדיין מחפשת ניצחון בכורה. מי שתגיע למגרשה הביתי תהיה שטוטגרט שנראית לא רע בכלל. מי מהן תנצח כאן?

יום שישי 30 אוקטובר 2020
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין שאלקה לשטוטגרט במסגרת המחזור ה-6 בליגה הגרמנית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 21:30)

שאלקה מדורגת במקום ה-17 והלפני אחרון עם נקודה אחת בלבד מתוך 15 אפשריות. מאזן השערים שלה מביך ועומד על 19:2 כשהיא מגיעה למשחק הזה לאחר הפסד חוץ 3:0 בדרבי לבורוסיה דורטמונד. מחזור קודם לכן רשמה נקודת בכורה העונה בתיקו ביתי עם אוניון ברלין. אוזן קבאק וסואט סרדר ייעדרו הערב בשורותיה כאשר ראלף פאהרמן בספק.

יריבתה במשחק הזה תהיה שטוטגרט אשר נמצאת במקום ה-5 בטבלה עם 8 נקודות, מרחק 5 מהמוליכה לייפציג. היא מגיעה למשחק הזה לאחר 4 משחקים ללא הפסד כאשר באחרון סיימה בתיקו ביתי מול פ.צ קלן. הקבוצה פתחה את העונה עם הפסד ומאז השיגה את כל הנקודות שלה. רשימת החיסורים שלה ארוכה הערב וכוללת את סילאס וואמאנגיטוקה, אריק טומי, קסטס מברופאנוס, רוברטו מאסימו, מארק אוליבר קמפף, ווטארו אנדו היפני, מקסים אוודז'ה וולדמן אנטון.

הקבוצות נפגשו בעונת 18/19 אז ניצחה שאלקה בחוץ 1:3 ולאחר מכן בביתה המשחק הסתיים ללא שערים. שטוטגרט לא ניצחה את שאלקה בכל שמונת המפגשים האחרונים בין הקבוצות (הפסידה בשישה מהם). לדעתנו גם הערב היא לא תנצח, שאלקה יכולה להוציא לפחות נקודה מול הסגל החסר של האורחת.

ההימור שלנו 1, שאלקה לא מפסידה (+1), ביחס של 1.55.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק