הטריפל היומי של TELESPORT

פגרת הנבחרות נגמרה והטור שלנו חוזר לליגות האירופיות. מתחילים עם שני משחקים מאנגליה ואיטליה וממשיכים למשחק המרכזי של הערב - מונאקו נגד פ.ס.ז'

יום שישי 20 נובמבר 2020
מערכת TELESPORT
קובנטרי - בירמינגהאם - X

משחק תחתית בצ'מפיונשיפ האנגלי, מפגיש את קובנטרי שבמקום ה-21 בטבלה, אל מול בירמינגהאם שבמקום ה-17. קובנטרי אחרי שני הפסדים רצופים וניצחון בודד בתשעת המשחקים האחרונים שלה. היא ניצחה במשחק הבית האחרון 3:2 את רדינג והיא מקווה להשיג ניצחון שני רצוף על בירמינגהאם, שמגיעה למשחק אחרי שני הפסדי בית רצופים כשבחוץ, היא רשמה הפסד בודד בחמשת המשחקים האחרונים שלה, אך מנגד, גם ניצחה בחוץ רק פעם אחת. השתיים נפגשו בפברואר האחרון במסגרת הגביע האנגלי, אז ניצחה בירמינגהאם בפנדלים, אחרי 2:2 ב-120 דק', כשזה היה משחק חוזר אחרי תיקו במשחק הראשון. שימו לב לזה.. כל חמשת המשחקים האחרונים בין השתיים, הסתיימו בתוצאת תיקו. רק פעמיים, במהלך 14 המפגשים האחרונים בין השתיים, קבוצת החוץ הצליחה לנצח. קובנטרי חלשה, בירמינגהאם גם לא מרשימה ותוצאת תיקו שישית ברצף בין השתיים, בהחלט נראית כמו הימור טוב. יחס של פי 2.65 על כך, אני אסמן פה X.

פרוסנינונה - קוסצנה - 1

ליגה שניה באיטליה, מפגש בין פרוסנינונה שבמקום הרביעי אל מול קוסצנה שבמקום ה-15. אל הפגרה יצאו הקבוצות עם הפסדים, כשפרוסינונה נעצרה אחרי רצף של חמישה משחקים מצוינים, במהלכם היא ניצחה בארבעה משחקים ותיקו אחד, עם הפסד חוץ במונזה. קוסצנה מנגד, רשמה הפסד שני רצוף לברשיה, אחרי שהפסידה גם לקייבו. פרוסינונה עם הגנה לא רעה, לא ספגה בשלושת משחקי הבית האחרונים שלה, כשקוסצנה הצליחה לכבוש רק פעם אחת במהלך שלוש משחקי החוץ האחרונים. המפגשים בין השתיים בעונה שעברה היו צמודים, כשהראשון הסתיים בתיקו 1:1 במגרשה של פרוסינונה, שניצחה במשחק השני, 2:0 בחוץ. הפערים בין השתיים העונה הזו, לדעתי גדולים. פרוסינונה מכוונת לליגה הראשונה ולדעתי, במשחק ביתי, היא אמורה לגבור על קבוצה בסדר גודל של קוסצנה. יחס של 1.60 לניצחון כזה, אני אסמן 1.

מונאקו (1+) - פ.ס.ז - 1

מונאקו מדורגת במקום השישי בטבלה, תארח היום את פ.ס.ז שמוליכה בפער של 5 נק' מעל ליל. מונאקו אחרי שני ניצחונות רצופים, מול בורדו ומול ניס, כשפסז אחרי 3:0 על ראן, זאת אחרי שהפסידה בליגת האלופות, 2:1 בלייפציג. השבוע היא תשחק בליגת האלופות שוב מול לייפציג, אותה היא רוצה לנצח ולנקום בה על ההפסד, היחיד אגב, במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. בזמן שמונאקו בסגל כמעט מלא, ללא לאקומנטה הפצוע, פ.ס.ז תשחק היום ללא ברנאט, ניימר, דרקסלר, אמבפה, קימבפה וללא סאראביה הפצועים. איבוד נקודות היום בהחלט אפשרי, במיוחד כשיש את ליגת האלופות בעוד מספר ימים ופ.ס.ז בסגל לא מושלם. ליין של 2.10 על מונאקו בפלוס, נראה לי יחס גבוה מאוד ושווה ניסיון אפילו כסינגל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק