בילבאו בלי וילאליברה, סוסיאדד תחסר את יאנוזאיי

ריאל סוסיאדד פתחה טוב את העונה בליגה אך נמצאת כרגע בצניחה. הפעם היא תתארח אצל אתלטיק בילבאו שלא מצליחה לייצר מומנטום חיובי. מי מהן תנצח כאן?

יום חמישי 31 דצמבר 2020
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 69 בטופס בין אתלטיק בילבאו לריאל סוסיאדד במסגרת המחזור ה-16 בליגה הספרדית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 17:15)

אתלטיק בילבאו מדורגת במקום ה-11 בטבלה עם 18 נקודות, מרחק 3 בלבד מעל לקו האדום. היא מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו חוץ עם ויאריאל החמישית וניצחון ביתי על הואסקה האחרונה. בביתה רשמה העונה ארבעה ניצחונות מול שני הפסדים. אסייר וילאליברה יחסר עבורה עקב פציעה.

יריבתה במשחק הזה תהיה ריאל סוסיאדד אשר נמצאת במקום ה-3 עם 26 נקודות, מרחק 9 מאתלטיקו מדריד המוליכה לה יש שני משחקים פחות ממנה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שלושה הפסדי ליגה רצופים כשהאחרון היה בבית למוליכה. ניצחון הליגה האחרון שלה היה על קאדיז בחוץ לפני חודש וחצי. הקבוצה עדיין בלי דויד סילבה, אנדאן יאנוזאיי, אסייר יירמנדי ולוקה סנגלי הפצועים.

בעונה שעברה ניצחה בילבאו בביתה 0:2 ולאחר מכן הפסידה בחוץ 1:2. סוסיאדד בכושר הבקעה רע ולדעתנו היא לא תכבוש במשחק הזה. בילבאו בביתה מסוגלת לנצח והיא מגיעה הרבה יותר בטוחה בעצמה.

ההימור שלנו 1 ביחס של 2.70.

תגובות

טלספורט בפייסבוק