וואו: שלושה הימורי סינגל על דני אבדיה

במועצת ההימורים החליטו מציעים 3 הימורי סינגל על דני אבדיה במשחק של וושינגטון מול שיקגו. כמה יקלע אבדיה, כמה ריבאונדים יקטוף וכמה אסיסטים ימסור. המשחק בחצות, עדכונים חיים ב-TELESPORT

יום חמישי 31 דצמבר 2020
מערכת TELESPORT
דני אבדיה ממשיך לככב גם בהימורי הווינר בישראל והלילה (בחצות) במשחק בין קבוצתו וושינגטון לשיקגו, יככב אבדיה בשלושה הימורים שונים, כולם הימורי סינגל: מעל/מתחת נקודות, מעל/מתחת ריבאונדים ומעל/מתחת אסיסטים.

ההימור הראשון יהיה מעל/מתחת נקודות, 9 נקודות (הימור 277). אבדיה קלע עד כה בממוצע 7.5 נקודות בארבעה משחקים. ההימור השני יהיה מעל/מתחת ריבאונדים, 4.5 ריבאונדים (הימור 358). אבדיה קטף עד כה בממוצע חמישה ריבאונדים למשחק. ההימור השלישי יהיה מעל/מתחת אסיסטים, 2.5 אסיסטים (הימור 359). אבדיה מסר עד כה בממוצע 2.5 אסיסטים למשחק. כל ההימורים יהיו הימורי סינגל. מדובר במצב נדיר מאוד בו שלושה הימורים שונים במשק נוגעים לשחקן אחד.

אנו ב- telesport נעדכן בזמן אמת את נתוני המשחק של אבדיה כולל תוצאות סיום ההימור מיד בסיום המשחק וכאמור גם במהלך המשחק, כמו גם בכל המשחקים שיערכו הלילה. יש לזכור כי וושינגטון פתחה באופן חלש את העונה והפסידה את כל ארבעת משחקיה למרות ששלושה מהם היו משחקי בית כמו גם זה שיערך בלילה בחצות מול שיקגו. מדובר יהיה גם במשחק שני ברציפות מול שיקגו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק