קבאני מושעה ביונייטד, וילה ללא טרזגה

למנצ'סטר יונייטד יש הזדמנות להשוות את סך הנקודות לזה של המוליכה. בשביל שזה יקרה היא צריכה לנצח בביתה את אסטון וילה העקשנית. איך זה יגמר?

יום שישי 01 ינואר 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 213 בטופס בין מנצ'סטר יונייטד לאסטון וילה במסגרת המחזור ה-17 בליגה האנגלית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:00)

מנצ'סטר יונייטד מדורגת במקום ה-2 עם 30 נקודות, מרחק 3 מהראשונה בטבלה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שלא הפסידה בליגה חודשיים שלמים כשהיא מנצחת שלושה מארבעת המחזורים האחרונים. ביום ג' האחרון גברה בביתה 0:1 על וולבס משער בדקות הסיום. מאזן הבית שלה העונה בליגה לא מרשים ועומד על שלושה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. אדינסון קבאני מושעה וייעדר.

יריבתה במשחק הזה תהיה אסטון וילה אשר מדורגת במקום ה-5 בטבלה עם 26 נקודות, מרחק 7 מהמוליכה ליברפול כאשר לה יש שני משחקים יותר ממנה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שלא הפסידה בחמשת המחזורים האחרונים בהם ספגה שער בודד וניצחה שלושה משחקים. במחזור הקודם רשמה תיקו חוץ 1:1 עם צ'לסי ואין ספקש העונה וילה היא קבוצה חזקה. טרזגה המצרי ימשיך להיעדר אצלה גם הערב. וילה היא הקבוצה השנייה בטיבה העונה מחוץ למגרשה הביתי שם השיגה חמישה ניצחונות, תיקו והפסד.

בעונה שעברה המשחק באולד טראפורד הסתיים בתיקו 2:2 כאשר בחוץ ניצחה מניו 0:3. הן נפגשו למשחק אימון בספטמבר האחרון אז ניצחה וילה בביתה 0:1.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.55.

תגובות

טלספורט בפייסבוק