קרבאליו ייעדר בבטיס, פרננדו מושעה בסביליה

סביליה יעילה מאוד העונה ורוצה להתקרב למוליכה. השבוע היא תתארח אצל בטיס שלא מצליחה לייצר מומנטום חיובי. מי מהן תנצח בדרבי הלוהט?

יום שני 01 פברואר 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 141 בטופס בין בטיס לסביליה במסגרת המחזור ה-17 בליגה הספרדית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 17:15)

בטיס במקום ה-10 בטבלה עם 19 נקודות, מרחק 6 מהמקום שמוביל לליגה האירופית אך גם 4 בלבד מעל לקו האדום. היא מגיעה למשחק הזה לאחר ניצחון בודד בארבעת המחזורים האחרונים כאשר בקודם הפסידה בחוץ ללבאנטה 4:3. וויליאם קרבאליו הפורטוגלי ימשיך להיעדר אצלה כאשר גם קלאודיו בראבו, אלכס מורנו, מרק ברטרה וכריסטיאן טייו עדיין פצועים.

יריבתה במשחק הזה תהיה סביליה אשר נמצאת במקום ה-4 עם 26 נקודות, מרחק 9 מהמוליכה אתלטיקו מדריד. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שצברה 10 נקודות בארבעת המחזורים האחרונים. בשניים הקודמים ניצחה את ולנסיה בחוץ וויאריאל בבית. הקבוצה ספגה רק שער ליגה אחד בארבעת משחקיה האחרונים ובכלל יחס השערים שלה העונה עומד על 10:17 חיובי ומוזר. סרג'יו אסקודרו בספק כאשר פרננדו מוצהב וייעדר.

בעונה שעברה ניצחה סביליה פעמיים - 1:2 בחוץ ו-0:2 בבית. שימו לב שבטיס ניצחה אותה רק פעם אחת ב-14 הפעמים האחרונות שאירחה אותה בכל המסגרות.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.75.

תגובות

טלספורט בפייסבוק