2

ראדו ייעדר בלאציו, באיירן בלי מולר

אלופת אירופה רוצה לעשות צעד חשוב אל עבר השלבים הסופיים בליגת האלופות. הפעם היא תתארח אצל לאציו שנמצאת בכושר לא רע בכלל. כמה שערים נקבל במשחק?

יום שלישי 23 פברואר 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 289 בטופס בין לאציו לבאיירן מינכן במסגרת המשחק הראשון בשמינית גמר ליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:00)

לאציו במקום השישי בליגה האיטלקית ותארח הערב את אלופת גרמניה, באיירן מינכן, שכרגע במקום הראשון בטבלת הליגה שלה ביתרון של שתי נקודות מעל לייפציג.
האיטלקים במומנטום טוב אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה כשבאיירן מגיעה למשחק הזה עם נקודה אחת בשני המשחקים האחרונים שלה - תיקו 3:3 מול בילפילד והפסד 2:1 מול פרנקפורט במחזור האחרון.

לאציו תחסר למשחק היום את לואיז פליפה, ראדו וסטאקושה הפצועים כאשר הגרמנים ללא מולר ופבארד החולים וקוסטה, גנאברי, קואסי, נובל, טילמן וטוליסו פצועים. למרות הסגל החסר, באיירן עדיין מסוכנת ועם סטטיסטיקה של 15 ניצחונות ב-19 משחקי חוץ אחרונים ללא הפסד. הביקור האחרון שלה באיטליה היה לפני חמש שנים במפגש מול יובה שהסתיים 2:2 כשההפסד האחרון שלה שם היה לפני 11 שנים לרומא.
לאציו מנגד, ניצחה את דורטמונד בשנה שעברה ואת ורדר ברמן לפני כמה שנים טובות במסגרת ליגת האלופות בבית כשהיא מגיעה למשחק היום עם מומנטום של שבעה ניצחונות רצופים באולימפיקו.

זהו המפגש הראשון בין השתיים שלדעתנו צפוי להיות שקול. היחס על האורחת נמוך מדי ולכן האופציה של 2-3 שערים במשחק נראית לנו הגיונית ומשתלמת.

ההימור שלנו X, סה"כ 2-3 שערים במשחק, ביחס של 2.00.

תגובות

טלספורט בפייסבוק