אתלטיקו ללא טריפייר, סילבה ייעדר בצ'לסי

אתלטיקו מדריד עדיין מחפשת ניצחון ביתי ראשון על צ'לסי בהיסטוריה. היא תנסה להשיג אותו הפעם לקראת הגומלין בחודש הבא. איזה משחק נקבל כאן?

יום שלישי 23 פברואר 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 266 בטופס בין אתלטיקו מדריד לבין צ'לסי במסגרת המשחק הראשון בשמינית גמר ליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:00)

אתלטיקו מדריד עדיין במקום הראשון בליגה הספרדית אך בשני המשחקים האחרונים שלה צברה נקודה אחת בלבד מול אותה קבוצה - 1:1 בלבאנטה והפסד 2:0 בבית.
היום מצפה לה משוכה מעט יותר קשה, בדמותה של צ'לסי שמגיעה למשחק כשהיא במקום החמישי בליגה ואחרי תיקו מול סאות'המפטון שקטע רצף של חמישה ניצחונות כשהיא עם שמונה משחקים ללא הפסד. אתלטיקו תשחק היום ללא קראסקו, חימנז וורסליקו הפצועים כאשר הקטור הררה חולשה וקווין טריפייר מושעה. צ'לסי ללא תיאגו סילבה הפצוע.

בארבע השנים האחרונות שיחקה אתלטיקו 13 משחקי בית ולא הפסידה בהם. צ'לסי מנגד עם שלושה ניצחונות חוץ רצופים כאשר האחרון היה בספרד מול סביליה עם 0:4 מרשים. לפני כן היא הפסידה במינכן וגם רשמה תבוסה בברצלונה אך אלו היו שני ההפסדים היחידים שלה במהלך תשעת משחקי החוץ האחרונים במסגרת המפעל.

צ'לסי ואתלטיקו נפגשו לא מעט פעמים במסגרת האלופות כשלפני ארבע שנים בשלב הבתים ניצחה צ'לסי 1:2 בספרד וסיימה בתיקו 1:1 באנגליה. שלוש שנים לפני כן הביסה אתלטיקו את צ'לסי באנגליה 1:3 אחרי תיקו בספרד. במהלך שבעת המפגשים האחרונים בין השתיים, רק פעם אחת לא הובקעו שערים ורק פעמיים נכבשו פחות משלושה שערים למשחק. על אובר שערים היום נקבל ליין גבוה של ואין שום סיבה שלא ננסה את זה. טימו ורנר, תאמי אברהם ושאר החברים מצ'לסי, מסוגלים ברגע אחד להבקיע, כשלאתלטיקו יש את סוארז, פליקס, קוריאה ויורנטה המצוינים.

ההימור שלנו 1, מעל 2.5 שערים במשחק, ביחס של 2.10.

תגובות

טלספורט בפייסבוק