אטלנטה רוצה לסמן וי

ההוקס יתארחו אצל קליבלנד, שמחזיקה ברצף ההפסדים הארוך בליגה עם עשרה. האם הקאבס יצליחו להתאושש בבית, כשהליין לצידם?

יום שלישי 23 פברואר 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק מספר 310 בטופס בין קליבלנד קאבלירס, ביתרון של 7 נקודות, לבין אטלנטה הוקס, במסגרת ה-NBA. המשחק יחל בשעה 2:00 והוא ניתן להימור סינגל.

קלילבנד שמחזיקה במאזן של 21-10, עם מאזן ההפסדים הכי ארוך בליגה כרגע כשהיא הפסידה בכל עשרת משחקיה האחרונים. מאזנה הביתי עומד על 7 ניצחונות ו-9 הפסדים אך היא מגיעה למשחק שהיא הפסידה בכל חמשת משחקיה הבית האחרונים שלה. למשחק הלילה היא עדין תחסר את קווין לאב ששיחק רק שני משחקים העונה אך צפוי לחזור בקרוב. הקאבלירס מגיעים למשחק לאחר הפסד ביתי מאכזב לת'אנדר בתוצאה 117-101 , קולין סקסטון הוביל את קלעי הקאבס עם 27 נק' כשג'ארט אלן סיים משחק מושלם מבחנתו עם 26 נק' (11/11 מהשדה ) כשהוא הוסיף 17 ריבאונדים.

ההוקס שרושמים עונה פושרת עד כה מחזיקים במאזן של 17-13 כשמאזן החוץ שלהם עומד על 8-6 שלילי, עם זאת הם מגיעים לאחר ניצחון ביתי משכנע מול הנאגטס בתוצאה 115-123 כשטריי יאנג רשם דאבל דאבל עם 35 נק' ו-15 אסיסטים. שתי הקבוצות כבר הספיקו להיפגש בתחילת העונה במשחק שנערך באטלנטה בו הקאבס הפתיעו עם ניצחון חוץ בתוצאה 91-96 , סקסטון סיים כקלע המוביל עבור הקאבס עם 27 נק' , מנגד יאנג סבל מערב קליעה חלש שסיים עם 16 נק' ו-10 אסיסטים .

הקאבס שמחזיקים ברצף ההפסדים הארוך בליגה עד כה צפויים לרשום עוד עונה מחוץ לפלייאוף ולא במפתיע הם מגיעים כאנדרדוג למשחק הלילה למרות שהם משחקים בבית, הם אומנם יותר טובים בבית מאשר בחוץ אך בתקופה האחרונה כאמור הם מתקשים לרשום ניצחון גם בבית. ההוקס שיבואו במטרה לנקום על המשחק בין השתיים בתחילת העונה מגיעים במומנטום חיובי לאחר הניצחון מול הנאגטס ולמרות שהמאזן שלהם עד כה העונה רחוק מלהיות משכנע הם בהחלט צריכים ומסוגלים לרשום ניצחון הלילה מול אחת מהיריבות החלשות אם לא החלשה ביותר בליגה.

ההימור שלנו הוא אטלנטה -7.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק