הטור היומי של TELESPORT

ארבעה משחקים מעניינים מאוד מרכיבים את הטור היומי שלנו. בית"ר מארחת את סכנין, פארמה פוגשת את אינטר, בילבאו יוצאת ללבאנטה וברונדבי מול ראנדרס

יום חמישי 04 מרץ 2021
מערכת TELESPORT
בית'ר ירושלים - בני סכנין - 1

ירושלים במקום השמיני בטבלה, אחרי תיקו 1:1 מול ב'ש בחוץ, אחרי שניצחה בשני משחקים רצופים, אחד בגביע ואחד בליגה, ניצחון ליגה אחד בלבד לירושלים, במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, אך היא גם עם הפסד בודד במהלך חמשת משחקי הליגה האחרונים. סכנין שתתארח בטדי, במקום האחרון בטבלה אחרי הפסד 1:0 בבית להפועל חיפה, עם רצף של שישה משחקי ליגה ללא ניצחון, בארבעה מהם היא הפסידה, כשהיא רשמה ניצחון ליגה יחיד, במהלך 12 המחזורים האחרונים. למרות שירושלים לא מרשימה בתקופה האחרונה ובטדי, היא לא ניצחה בחמישה משחקים רצופים ובשלושה הפסידה, היום יש לה הזדמנות מצוינת לקחת שלוש נקודות ולנצל את איבודי הנקודות של הקרבוצות שמעליה, בכדי לנצח ולהגיע לאיזור הפליאוף העליון. סכנין בעצמה לא מרשימה במשחקים האחרונים שלה בחוץ, במהלכם היא כבשה שער אחד בחמישה משחקים. בסיבוב הראשון בדוחא, נפרדו השתיים בתיקו ללא שערים, כשזו התוצאה אגב, בכל שלושת המפגשים האחרונים בין השתיים. הפעם אני מאמין שירושלים תרד עם שלוש נקודות מהמגרש בטדי כשהליין על ירושלים עומד על 1.60.

פארמה (1+) - אינטר - 2

מילאן שוב מאבדת נקודות ואינטר שמוליכה את הטבלה ביתרון של שלוש נקודות, יכולה להגדיל היום את הפער לשש נקודות. אינטר תתארח היום אצל פארמה החלשה, שמתחת לקו האדום, במקום הלפני אחרון. אינטר עם שלושה ניצחונות רצופים, בכל השלושה, היא כבשה שלושה שערים למשחק. למעשה, במסגרת הליגה, אינטר ניצחה בחמישה משחקים רצופים ולא הפסידה בשמונה, כשהיא כובשת במחזורים האחרונים, בממוצע של שלושה שערים למשחק. פארמה שתארח אותה היום, סיימה בתיקו 2:2 בשני משחקי הליגה האחרונים שלה, בבית מול אודינזה ובחוץ מול ספציה, כשהיא סופגת לא מעט שערים ולמעשה, בשבעת המשחקים האחרונים שלה, היא ספגה שש פעמים שני שערים למשחק ופעם אחת, שלושה שערים. ההגנה שלה חדירה מאוד ואם אינטר תשחק כפי ששיחקה במחזורים האחרונים, היא תמצא את הרשת של פארמה, לפחות פעמיים במשחק. לדעתי אינטר תוביל במחצית בליין של 1.50 ותנצח מעל גול, בליין של 1.55. אגב, בסיבוב הראשון, תיקו 2:2 בין השתיים, כשאינטר הצליחה לנצח את פארמה בשני הביקורים האחרונים אצלה.

לבאנטה - אתלטיק בילבאו - X

רק לפני שלושה ימים נפגשו השתיים במסגרת הליגה, שם הן נפרדו בתיקו 1:1. את אותה התוצאה הן השיגו גם במשחק הראשון בגביע, 1:1 בבילבאו, כשהיום זהו משחק הגומלין במסגרת חצי גמר הגביע הספרדי. לבאנטה עם הפסד אחד בלבד במהלך 14 המשחקים האחרונים שלה, במהלך המשחקים הללו, היא סיימה שמונה פעמים בתיקו. גם בילבאו אוהבת תוצאות תיקו, כשהיא לא הפסידה בשישה משחקים רצופים, חמישה מהם, הסתיימו בתיקו. לבאנטה תשחק היום ללא בארדי, ראדויה, פוסטיגו וקאמפאיה הפצועים, כשבילבאו בסגל מלא למשחק. אם המשחק היה נערך במגרשה של בילבאו הפעם, הייתי עוד מהמר שהיא תנצח, אך לבאנטה נראית טוב במשחקים האחרונים שלה ולמרות מספר שחקנים חסרים, אני מאמין שהיא תתמודד מול בילבאו כמו שצריך. יש לה שער חוץ שזה אומר שהיא תגן חזק מאוד על השער שלה. הימור על 2-3 שערים כאן, בליין של 1.75, אפשרי גם אנדר 2.5 שערים בליין של 1.60. אמיצים להמר על תיקו, התוצאה האובה על השתיים ? ליין של פי 3.00 על כך ו-1.55 על לבאנטה בפלוס.

ברונדבי - ראנדרס / מעל 2.5 שערים

ברונדבי מדורגת במקום השני בטבת הליגה בדנמרק, רק 2 נקודות מתחת למידטיילנד. היא תארח היום את ראנדרס שבמקום החמישי בטבלה. ברונדבי אחרי הפסד מרגיז מול מידטיילנד, כשלפני כן, היא ניצחה בשלושה מארבעה משחקים. ראנדרס מנגד אחרי הפסד לאודנסה, אחרי שלוש תוצאות תיקו, כשהיא עם חמישה משחקים ללא ניצחון. ברונדבי אחת הקבוצות הביתיות הטובות בדנמרק. הי אניצחה בארבעה מחמשת משחקי הבית האחרונים שלה, כשנתון לגבי השערים במשחקי הבית שלה מראה לנו ששבעה משמונת המשחקים האחרונים שלה בבית, הסתיימו עם מעל 2.5 שערים. ראנדרס מנגד, יודעת לכבוש בחוץ כשהיא ניצחה בארבעה מששת משחקי החוץ האחרונים שלה. הימור על מעל 2.5 שערים היום , בליין של 1.65 כשליין זהה, על ניצחון ביתי של ברונדבי.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק