חשיבות עליונה

הפועל חולון לא רוצה להסתבך לקראת שני מחזורי הסיום שלה בליגת האלופות. בשביל להבטיח כמעט בוודאות מקום בשמונה האחרונות היא צריכה לנצח את קרשיאקה בחוץ. איך זה יגמר?

יום שלישי 23 מרץ 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין קרשיאקה להפועל חולון (+6) במסגרת המחזור ה-4 בשלב הבתים השני בליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 19:00)

קרשיאקה מדורגת במקום ה-1 בבית עם מאזן של 1:2, בדיוק כמו ברינדיזי והפועל חולון כשהבית פתוח לחלוטין. הקבוצה הטורקית ניצחה רק בשבוע שעבר את חולוניה בבית במשחק צמוד 63:72. מאז היא חזרה לליגה והפסידה בביתה לאנדולו אפס כאשר שם היא נמצאת במקום ה-2 העונה עם מאזן מרשים של 5:20.

חולון אם כך שלישית בטבלה בגלל מאזן פנימי ועוד צריכה לאחר את טופאש וברינדיזי בבית בהמשך. הקבוצה של סטפנוס דדאס חזרה לליגה אחרי ההפסד המתסכל בבית לטורקים ושם ניצחה את מכבי חיפה בחוץ 80:89. בליגה חולוניה מדורגת במקום ה-6 עם מאזן של 6:10 חיובי.

לדעתנו יהיה קשה מאוד לחולון לשלוט בקצב. הטורקים קבוצה יותר איכותית וראינו אתם שולטים במשחק בשלושת הרבעים בשבוע שעבר אחרי שפתחו רע עם 12:0. חולוניה תצטרך לשמור על הבית בשביל להמשיך לשלב הבא, הפעם מטורקיה היא תחזור בלי ניצחון.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.80.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק