מרטין עדיין פצוע באולימפיאקוס, אולאנובס ייעדר בפנרבחצ'ה

אולימפיאקוס זקוקה לנס בשביל לסיים בין שמונה הראשונות. במחזור הזה היא תארח את פנרבחצ'ה שעדיין נאבקת על יתרון הביתיות בפלייאוף. מי תנצח?

יום שישי 26 מרץ 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 202 בטופס בין אולימפיקוס (+4) לפנרבחצ'ה במסגרת המחזור ה-31 ביורוליג. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:00)

אולימפיאקוס במקום ה-12 עם מאזן של 16:14 שלילי. היא רחוקה שלושה משחקים מולנסיה השמינית שניצחה אתמול כשר נותרו 5 משחקים לסיום העונה הסדירה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שלושה ניצחונות רצופים כשהאחרון היה על אלבה ברלין בחוץ 80:84. חסן מרטין וקוסטאס פאפאניקולאו עדיין פצועים אצלה וייעדרו.

יריבתה במשחק הזה תהיה פנרבחצ'ה אשר נמצאת במקום ה-6 עם מאזן של 12:18 חיובי. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים כאשר בשבוע שעבר הביסה בביתה 61:84 את ז'לגיריס קובנה. פנר רחוקה רק משחק אחד ממילאנו הרביעית כך שעדיין יש לה סיכוי להשיג יתרון ביתיות במשחקי ההצלבה. אדגראס אולאנובס פצוע ולא נסע עם הקבוצה לפיראוס.

הטורקים ניצחה את כל ארבעת המפגשים האחרונים בין הקבוצות. העונה זה הסתיים הם 77:84 ביתי. למרות הנתון הזה אנחנו מאמינים שאולימפיאקוס מסוגלת לנצח כאן במשחק החשוב הזה.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.75.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק