וידאל בספק עבור סביליה, אתלטיקו בלי קראסקו

המשחק המסקרן ביותר של המחזור בספרד יפגיש את הרביעית מול הראשונה. האם אתלטיקו מדריד תאבד נקודות בסביליה ותאפשר לדולקות אחריה לקזז את הפער?

יום ראשון 04 אפריל 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין לבאנטה להואסקה במסגרת המחזור ה-29 בליגה הספרדית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:00)

סביליה במקום הרביעי בטבלה ביתרון של 9 נק' על פני המקום החמיש כשהמקום הנוכחי שלה מבטיח לה השתתפות בליגת האלופות בעונה הבאה. היא רחוקה 11 נק' מהמקום הראשון שם נמצאת אתלטיקו מדריד שתתארח אצלה הערב. אתלטיקו בפער של 3 נק' מעל ריאל מדריד עם משחק חסר כשהיא רוצה להגדיל שוב את הפער לשש אחרי שריאל ניצחה אמש.

סביליה מגיעה למשחק הזה אחרי שתי תוצאות תיקו ושני ניצחונות, עם הפסד בודד במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה. היא ניצחה בשני משחקי הבית האחרונים שלה ובשבעה משמונת משחקי הבית הקודמים במסגרת הליגה.

אתלטיקו עם הפסד בודד בששת המשחקים האחרונים שלה כשבמשחקי החוץ בליגה היא עם רצף של שמונה משחקים ללא הפסד כאשר בחמישה מהם היא ניצחה. המארחת תחסר הערב כנראה את אלכסיס וידאל הפצוע כשאתלטיקו ללא קראסקו המושעה. בסיבוב הראשון ניצחה אתלטיקו 0:2 בבית אחרי רצף של ארבע תוצאות תיקו בין השתיים. החבורה של סימאונה לא הפסידה לסביליה בשישה משחקים רצופים וגם הפעם אנחנו מאמינים שהיא לא תרד מנוצחת.

ההימור שלנו X ביחס של 2.65.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק