מוטיניו בספק אצל וולבס, פורנלס יחזור אצל ווסטהאם

אחרי שהקבוצות שמתחרות מולה על המקום הרביעי איבדו נקודות, ווסטהאם יכולה לסיים את המחזור במקום בו היא חושקת מאוד. האם היא תצליח לגבור על וולבס הבינונית?

יום שני 05 אפריל 2021
מערכת TELESPORT
המלצה למשחק 303 בטופס הווינר בין וולבס לווסטהאם במסגרת המחזור ה-30 בליגה האנגלית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:15)

וולבס מדורגת במקום ה-14 בטבלה עם 35 נקודות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו כשהיא עם ניצחון בודד במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. המארחת עדיין ללא ראול חימנז ופרננדו הפצועים.

יריבתה במשחק הזה תהיה ווסטהאם שבמקום ה-7 עם 49 נקודות, מרחק 2 מהמקום הרביעי כאשר ניצחון יעלה אותה לשם. היא מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו 3:3 משוגע מול ארסנל עם ניצחון יחיד בארבעת המחזורים האחרונים.ווסטהאם היום ללא אגבונה וירמולנקו הפצועים כאשר פבלו פורנלס אמור לחזור להרכב.

בסיבוב הראשון זה נגמר עם 0:4 קליל לווסטהאם שנראית טוב יותר העונה וגם מאיימת על מקום שמוביל לליגת האלופות. וולבס מנגד השיגה ארבעה ניצחונות רצופים על ווטסהאם לפני שהובסה לה בסיבוב הראשון. הימור לא פשוט אך לדעתנו ווסטהאם שיודעת שניצחון הערב יעלה אותה למקום הרביעי, הזדמנות שהיא לא יכולה לפספס.

ההימור שלנו 2 ביחס של 2.30.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק