1

הטריפל היומי של TELESPORT

שלושה משחקים מעניינים מאוד מרכיבים את הטור היומי שלנו. משחק העונה בין מכבי חיפה למכבי ת"א במוקד, ובנוסף, הפועל ב"ש נגד מ.ס אשדוד ונוריץ' מול האדרספילד

יום שלישי 06 אפריל 2021
מערכת TELESPORT
הפועל ב'ש - מ.ס. אשדוד - X

הפועל ב'ש מדורגת במקום האחרון בפליאוף העליון בעונה די פושרת שלה. היא רחוקה 7 נק' מאשדוד שבמקום השלישי. ב'ש מגיעה למשחק היום אחרי שירדה מנוצחת 2:1 מול מכבי ת'א במחזור האחרון, כשהיא ניצחה רק פעם אחת במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה וגם זה היה נגד בני יהודה החלשה. אשדוד מנגד, בעונה לא רעה, לא הפסידה בשישה משחקים רצופים והיא גם משחקת עדיין במשחקי גביע המדינה כשבעוד שבועיים, היא תשחק בבית מול מכבי ת'א. אשדוד תחסר למשחק היום את גורדנה, כשב'ש בסגל זהה לזה שהפסיד למכבי ת'א. שני משחקים בין השתיים העונה, בשניהם היתה זו אשדוד שניצחה, 2:0 בבית ו-3:0 בחוץ. ב'ש חייבת להחזיר קצת מן הכבוד האבוד שלה במשחקים מול האשדודים ולדעתי הם לא יפסידו היום. תוצאת תיקו בליין של 2.90.

מכבי חיפה - מכבי ת'א - 2

המהפכים בצמרת ליגת העל נמשכים כבר שלושה שבועות. מכבי ת'א איבדה את המקום הראשון שלה לפני שבועיים כשסיימה בתיקו מול הפועל ת'א, אך חזרה לשם במחזור האחרון, אחרי שניצחה את הפועל ב'ש, כשהיא מנצלת את איבוד הנקודות השלומיאלי של מכבי חיפה, בבית מול מכבי פתח תקווה. מכבי חיפה ניצחה בשלושה מארבעת המשחקים האחרונים שלה והפסידה פעם אחת במהלך עשרת המשחקים האחרונים שלה, במהלכם היא ניצחה שמונה פעמים. מכבי ת'א מנגד, עם שישה ניצחונות במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה. השתיים עוד משחקות העונה גם בגביע המדינה, כשחיפה תשחק מול עפולה בזמן שמכבי ת'א תפגוש את אשדוד. במהלך העונה הסדירה, הפסידה מכבי חיפה בבלומפילד 2:1 אחרי תיקו 2:2 בסמי עופר. מכבי ת'א ניצחה את חיפה בחמישה מששת המפגשים האחרונים בין השתיים ולמעשה, היא לא הפסידה לה בשלוש השנים האחרונות, גם אז זה היה משחק בגביע המדינה, כשהפסד הליגה האחרון של ת'א לחיפה, היה לפני חמש שנים. מכבי ת'א ניצחה את חיפה כמעט בכל המפגשים בין השתיים ובחלק מהמקרים, גם ניצחה אותה בהפרש של שני שערים. יהיה משחק צמוד היום בסמי עופר לעיני קהל אך במשחק העונה, לדעתי מכבי ת'א תוכיח שהיא טובה יותר ותישאר עם מלוא הקופה. ליין גבוה של 2.55 על הצהובים, אני אסמן כאן 2.

נוריץ - האדרספילד (1+) - 1

נוריץ מוליכה את הליגה השניה באנגליה, הצ'מפיונשיפ בפער של 5 נק' מהשניה ווטפורד, כשהיא בפער של 15 נק' מהמקום השלישי ואני לא רואה דרך בה היא לא מעפילה לפרמייר ליג בתום העונה הזו. נוריץ מעדה בשני המשחקים האחרונים שלה בליגה, בהם היא סיימה בתוצאות תיקו מול בלקבורן ומול פרסטון, כשבשני המקרים, היא הובילה וספגה בסיום, כשמול פרסטון, היא ספגה שער בדקה ה-94. לפני כן היא ניצחה בתשעה משחקים רצופים, את רובם דיי בקלות. האדרספילד מנגד, במקום ה-18 בטבלה, רחוקה 8 נק' מהקו האדום כשהיא ללא הפסד בחמישה משחקים רצופים, אך בארבעה מהם היא סיימה בתיקו. האדרספילד חלשה מאוד במשחקי החוץ שלה העונה כשהיא הפסידה בשישה מתשעת משחקי החוץ האחרונים שלה וניצחה רק פעם אחת ב-14 משחקי החוץ האחרונים. נוריץ מנגד עם שבעה ניצחונות בתשעת משחקי הבית האחרונים שלה, כשהיא לא הפסידה בבית ב-18 משחקים רצופים, מאז אוקטובר אשתקד. בסיבוב הראשון ניצחה נוריץ 1:0 בחוץ את האדרספילד ולמרות שהאורחת מגיעה למשחק היום עם רצף משחקים ללא הפסד, אני מאמין שהיום היא תרד מנוצחת. נוריץ שאיבדה 4 מ-6 הנקודות בשני המחזורים האחרונים, לא תרשה לעצמה לאבד שוב נקודות ולתת לווטפורד אפשרות להתקרב. היא עם משחק חסר מהמקום השני ולדעתי היא תלחץ היום כבר מהפתיחה. ליין של 1.95 על ניצחון של נוריץ מעל גול שלדעתי תוביל במחצית וגם תנצח בסיום, בליין של 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק