הדאבל היומי של TELESPORT

שני משחקים מהליגה האירופית מרכיבים את הטור היומי שלנו. אייאקס פוגשת את רומא ודינמו זאגרב מארחת את ויאריאל. היחסים גבוהים במיוחד

יום חמישי 08 אפריל 2021
מערכת TELESPORT
אייאקס - רומא - 1

אייאקס מוליכה את הליגה ההולנדית, כשהיא בפער של 11 נק' על פני אינדהובן. היא תארח היום באמסטרד עם רומא האיטלקית, שמדורגת רק במקום השביעי בליגה שלה. אייאקס בכושר מצוין, עם רצף של שבעה ניצחונות ו-24 משחקים רצופים ללא הפסד, כשהיא עברה בדרך לרבע הגמר את יאנג בויז ואת ליל. רומא מנגד, אחרי תיקו 2:2 מול ססואלו, עם ניצחון בודד בארבעת המשחקים האחרונים שלה, מול שחטאר דונייצק, כשבמסגרת הליגה האירופית, הקבוצה עם שבעה ניצחונות בשמונת המשחקים האחרונים שלה ועם ארבעה ניצחונות בחמשת משחקי החוץ האחרונים, במסגרת הליגה האירופית. אייאקס תחסר למשחק היום את אונאנה המושעה ולדעתי היא לא תלקק דבש מול רומא, אך עדיין היא קבוצה מצוינת בבית ולדעתי, לפחות את משחק הבית, היא תצלח בשלום מול הרומאים. אייאקס בליין של 1.85.

דינמו זאגרב - ויאריאל - 2

דינמו זאגרב נלחמת בליגה הקרואטית על האליפות מול אוסייק, כשהיא תארח היום את ויאריאל שמדורגת במקום השישי בליגה בספרד. זאגרב הדיחה את טוטנהאם בסיבוב הקודם, אחרי שהפסידה לה 2:0 באנגליה, ניצחה 2:0 בזאגרב וכבשה שער נוסף בהארכה, במשחק ענק שלה. לאחר מכן היא חזרה לליגה, ניצחה את גוריצה וסיימה בתיקו במחזור האחרון מול סיבניק. ויאריאל מנגד, בכושר מצוין, עם שני ניצחונות רצופים בליגה מול קאדיס ומול גרנאדה, כשהיא חלפה מעל דינמו קייב עם ניצחון 2:0 כפול, כשהיא עם רצף של חמישה ניצחונות. זאגרב לא הפסידה ב-14 משחקי בית רצופים במסגרת הליגה האירופית, כשהיא אירחה לרוב קבוצות ברמה שלה. ויאריאל מנגד, ניצחה בכל שלושת משחקי החוץ האחרונים שלה בליגה האירופית, מול סיבאספור, זלצבורג ומול דינמו קייב. היא איבדה נקודות רק פעם אחת בחמשת משחקי החוץ האחרונים שלה באירופה, זה קרה כאן בארץ מול מכבי ת'א. יהיה לא קל לויאריאל לחזור מזאגרב עם ניצחון אך למרות הסטטיסטיקה המצוינת של זאגרב בבית, לדעתי ויאריאל שנמצאת במומנטום מצוין, תמשיך אותו ותיקח כאן את כל הקופה. ליין של 1.95 על הספרדים, אני אסמן כאן 2.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק