2

מרקיניוס פצוע אצל פ.ס.ז', גנאברי ייעדר בבאיירן

באיירן מינכן תנסה להפוך את הקערה כשהיא שוב תחסר את מלך שעריה. האם פאריס סן ז'רמן תשמור על היתרון משבוע שעבר ותמשיך לחצי הגמר?

יום שלישי 13 אפריל 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין פאריס סן ז'רמן לבאיירן מינכן במסגרת גומלין רבע גמר ליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:00)

אפשר לקרוא למשחק הראשון בין השתיים, שהתקיים בגרמניה, חוסר מזל משבע לגרמנים. כמעט 30 בעיטות לכיוון השער של פ.ס.ז' לעומת פחות מעשר בעיטות של הצרפתים ותוצאת הסיום הייתה 3:2 לצרפתים עם צמד של אמבפה לעומת שער של מוטינג ומולר שאיזנו ל-2:2. להזכירכם, המשחק נערך בגרמניה והערב בפריס. לגרמנים, שניצחו בשנה שעברה את הצרפתים בגמר המפעל, מצפה עבודה קשה מאוד.

פ.ס.ז' מגיעה מוכנה למשחק אחרי שדרסה במחזור האחרון בחוץ 1:4 את שטרסבורג. באיירן מינכן ממשיכה שלא להרשים ובמחזור האחרון נפרדה בתיקו 1:1 מול אוניון ברלין והאליפות בגרמניה עדיין רחוקה מלהיות מוכרעת. הגרמנים ימשיכו בסגל זהה למשחק בו הפסידו בשבוע שעבר מה שאומר ללא לבנדובסקי, קוסטה, הופמן, רוקה, שולה, טילמן וטוליסו הפצועים, כשגם גנאברי חולה ולא ישחק. פ.ס.ז' ללא איקרדי, ברנט, קווארזאוה ומארקיניוס הפצועים.

מבחינת המועצה, למרות הסגל החסר של הגרמנים, הם עדיפים מבחינת הליין אך סגל שכולל את אמבאפה, ניימר, די מריה ועוד יהיה קשה מאוד להכניע אותו בבית ועוד ללא המכונה הפולנית.

ההימור שלנו 1, פ.ס.ז' לא מפסידה(+1), ביחס של 1.50.

תגובות

טלספורט בפייסבוק