2

לאציו בלי לואיז פיליפה, הרננדז ייעדר במילאן

לאציו נעצרה במחזור הקודם אך עדיין לא מתכוונת לוותר על המקום הרביעי. השבוע היא תארח את מילאן שתנסה לחזור למסלול הניצחונות גם כן. איך זה יגמר?

יום שני 26 אפריל 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 231 בטופס בין לאציו למילאן במסגרת המחזור ה-32 בליגה האיטלקית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 22:00)

הפער של מילאן שבמקום השני לאינטר שמוליכה את הטבלה עומד על 13 נקודות ונראה שסיפור האליפות סגור שם. תיאורטית, הכול עוד אפשרי, רק שמילאן מגיעה למשחק הזה לאחר שהפסידה במחזור האחרון בבית 2:1 לססואלו זאת אחרי שניצחה בשלושה מארבעה משחקים לפני כן. הקבוצה עם ארבעה ניצחונות בששת משחקי החוץ האחרונים שלה ועם שתי תוצאות תיקו בלבד, במהלך 11 הקודמים.

יריבתה במשחק הזה תהיה לאציו שאחרי ארבעה ניצחונות רצופים חטפה בראש כשהובסה 5:2 בנאפולי. לאציו לא ממש אוהבת תוצאות תיקו והיא לא השיגה אחד שכזה במהלך 20 משחקים רצופים. הקבוצה במקום ה-5 עם 58 נקודות, שני משחקים חסרים מיובנטוס הרביעית לה יש 63.

בסיבוב הראשון ניצחה מילאן בביתה 2:3 כשהיא ניצחה את לאציו בעונה שעברה במגרש הזה בתוצאה 0:3. תיקו בין השתיים לא היה כבר חמישה משחקים רצופים ולדעתנו הגיע הזמן לאחד שכזה. שתי הקבוצות אחרי הפסדים והן לא ירצו לספוג הפסד נוסף.

ההימור שלנו X ביחס של 3.20.

תגובות

טלספורט בפייסבוק