1

בש בסגל חזק, מכבי בלי טיבי

המשחק שינעל את המחזור בליגה שלנו יפגיש שתי קבוצות שנאבקו בשנים האחרונות ישירות על התואר. הפעם באר שבע תנסה רק להפריע לאלופה מתל אביב. איך זה יגמר?

יום שני 03 מאי 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין הפועל באר שבע למכבי תל אביב במסגרת המחזור ה-32 בליגת הבורסה לניירות ערך. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 21:00)

אחרי הניצחון של חיפה בשבת, הפער בצמרת הוא שוב חמש נקודות ממכבי תל אביב שתתארח הערב אצל הפועל באר שבע, אותה אחת שלקחה עבורה שתי נקודות חשובות למכבי חיפה במחזור האחרון. הקבוצה מהדרום עם שלוש תוצאות תיקו ברצף וללא ניצחון בחמישה משחקים רצופים. יש לה רק ניצחון אחד במהלך 13 המשחקים האחרונים שלה.

מכבי ת'א מנג אחרי הפסד מפתיע 2:0 לקרית שמונה ושבוע לפני שתפגוש את מכבי חיפה פעמיים - פעם אחת בליגה ופעם אחת בחצי גמר גביע המדינה לשני משחקים שיכולים להכריע עבורה אם היא בדרך לדאבל או לא. לפני ההפסד לק'ש ניצחה מכבי ת'א בשלושה מחמישה משחקים ולא הפסידה ב-11 משחקים רצופים. היא תשחק היום ללא איתן טיבי שהורחק במשחק מול קרית שמונה כאשר מתן חוזז פצוע.

במסגרת העונה הסדירה ניצחו הצהובים את ב"ש בחוץ 1:0 אחרי תיקו ללא שערים בבלומפילד. הן נפגשו לאחר מכן פעמיים נוספות. 1:0 שוב למכבי ת'א בבאר שבע במסגרת הגביע ובמסגרת הסיבוב הראשון של הפליאוף העליון ניצחה מכבי 1:2.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.50.

תגובות

טלספורט בפייסבוק