1

הדאבל היומי של TELESPORT

שני משחקים מהפלייאוף התחתון בליגת העל כלולים בדאבל שלנו. הפועל תל אביב, שנשארה בליגה, תפגוש את הפועל כפ"ס שכבר ירדה. הפועל חיפה מול בית"ר ירושלים במשחק חסר חשיבות

יום שני 03 מאי 2021
מערכת TELESPORT
הפועל ת'א - הפועל כפ'ס - 1

ארבעה מחזורים לסיום העונה, עוד 12 נק' בקופה וכפ'ס ככל הנראה תרד היום בסיום המשחק מאחר וכלום לא תלוי בה. הפועל ת'א במקום החמישי בטבלה, רחוקה שבע נק' מהקו האדום. היא טרם הבטיח ההישארות, אבל ניצחון היום, יעשה את העבודה לאור ההפסד של בני יהודה, במחזור האחרון. ת'א מגיעה למשחק היום אחרי תיקו מול בית'ר ירושלים בבית, אחרי ארבעה ניצחונות בשישה משחקים. כפ'ס מנגד, נראית רע למדי, עם רצף של חמישה הפסדים ושבעה בשמונת המשחקים האחרונים שלה. במסגרת הליגה, ניצחה כפ'ס 2:1 בסיבוב הראשון ותיקו 1:1 בין השתיים בסיבוב השני. ת'א שנראית טוב יותר, צפויה להכניע את הירוקים, להבטיח הישארות בליגה ולהוריד את כפ'ס סופית, לליגה הלאומית. ליין של 1.55 לניצחון ביתי שלה ובנוהל, מתחת ל-2.5 שערים, בליין של 1.60.

הפועל חיפה - בית'ר ירושלים - X

ניצחון אחד בתשעת המשחקים האחרונים שלה, זה המאזן של בית'ר ירושלים שמחכה כבר לסיום העונה הזו. היא מדורגת במקום השלישי בפליאוף התחתון, רחוקה 10 נק' מהקו. היא טרם הבטיחה הישארות, אך הסיכויים שתרד מתחת לקו האדום במשחקים שנותרו לה, תלושים מהמציאות. ירושלים תצא למשחק חוץ בסמי עופר מול הפועל חיהפ, שניצחה במחזור האחרון 1:0 את סכנין, אחרי שהובסה 3:0 בחדרה. חיפה הפסידה בשלושה מחמשת המשחקים האחרונים שלה וסיימה בתיקו רק פעם אחת במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה. ירושלים ניצחה העונה בסמי עופר, 1:0 קטן כשבמשחק השני, תיקו מופרע, 3:3 בין השתיים, אחרי שירושלים השמיטה יתרון של 3:1 וספגה פעמיים מחנן ממן. ירושלים לא הפסידה להפועל חיפה בחמשת המפגשים האחרונים בין השתיים, כשירושלים דווקא אוהבת לשחק מולה בסמי עופר. ההפסד האחרון של ירושלים בחיפה מול הפועל, היה לפני חמש שנים, מאז היא ניצחה שם בארבעה משחקים וארבעה נוספים, הסתיימו בתיקו. תוצאת תיקו היא תוצאה אהובה על השתיים, שלדעתי, יסיימו גם היום בתוצאה שכזו. ליין גבוה של 2.95 למסמנים כאן X, במשחק שלדעתי, לא יתעלה לרמה גבוהה. ליין של 1.60 לאנדר 2.5 שערים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק