1

סיטי בסגל חזק, גאיי מושעה אצל פ.ס.ז'

עם הגב אל הקיר מגיעה פאריס סן ז'רמן למנצ'סטר בתקווה לחולל סנסציה. האם מנצ'סטר סיטי תשלים דאבל על הצרפתים ותדלג לגמר ליגת האלופות?

יום שלישי 04 מאי 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין פ.ס.ז' למנצ'סטר סיטי במסגרת המשחק הראשון בחצי גמר ליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 22:00)

גומלין חצי גמר ליגת האלופות מפגיש את מנצ'סטר סיטי שניצחה 1:2 בצרפת בשבוע שעבר את פ.ס.ז. הקבוצה של גווארדיולה מגיעה למשחק הזה עם רצף של ארבעה ניצחונות כשאחרי הניצחון על הצרפתים הגיע גם ניצחון בליגה 0:2 מול קריסטל פאלאס.

פ.ס.ז' מנגד הייתה רחוקה מלהרשים במחזור הליגה האחרון אך ניצחה לבסוף 1:2 בבית את לאנס בקרב על האליפות. היא בפיגור נקודה מליל הראשונה כאשר נותרו 9 נקודות בקופה. ברבע הגמר ניצחה פ.ס.ז' בגרמניה את באיירן מינכן 2:3 בחוץ אך נכנעה בבית. הערב חייבת היום שני שערים בכדי להעפיל לסיבוב הבא והמשימה, תהיה קשה מאוד אחרי שהפסידה בבית.

סיטי בלי חיסורים משמעותיים למשחק הזה בעוד שפ.ס.ז' ללא ברנאט ולטלייר הפצועים כשגאיי מושעה ולא ישחק אחרי שהורחק לקראת הסיום בשבוע שעבר. מלבד המפגש בשבוע שעבר שתי הקבוצות נפגשו גם ב רבע הגמר של עונת 15/16 אז המשחק בצרפת הסתיים בתיקו 2:2 ובמנצ'סטר ניצחה המארחת 0:1.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.60.

תגובות

טלספורט בפייסבוק