הטור היומי של TELESPORT

ארבעה משחקים מעניינים מרכיבים את הטור היומי שלנו. בית"ר ת"א תארח את העולה הטרייה הפועל ירושלים, לה האבר תפגוש את טולוז, עכו מול הפועל פ"ת וקוואסקי פרונטלה מול גראמפוס

יום שלישי 04 מאי 2021
מערכת TELESPORT
בית'ר ת'א - הפועל ירושלים - 1

אחרי 21 שנים, חגגה הפועל ירושלים במחזור האחרון, כשניצחה את נס ציונה והבטיחה העפלה לליגת העל. היא תצא היום למשחק חוץ מול בית'ר ת'א במגרש בנס ציונה, כשנותרו לה עוד שלושה משחקים לסיום העונה הזו ולפגרה בת חודשיים וחצי. בית'ר ת'א אחרי תיקו 3:3 משוגע מול נוף הגליל במחזור האחרון, כשגם במחזור שלפני כן, היא ספגה שלושה שערים. לבית'ר ת'א יש על הראש עוד את גביע המדינה מול הפועל ת'א, אבל יש למשחק הזה עוד שבוע שלם ועד אז, היא גם תשחק בליגה מול נס ציונה. ירושלים עם ירידת מתח, לדעתי לא תנצח היום ואת החגיגות הרשמיות שלה, היא תעשה אולי בשבוע הבא בטדי, מול הפועל רמת גן. ירושלים עם ניצחון חוץ בודד במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה, כשהיא כבר הפסידה העונה פעמיים במגרש בנס ציונה מול בית'ר ת'א, 2:0 בגביע הטוטו ו-2:0 בליגה. ירושלים לא הפסידה כבר עשרה משחקים רצופים כשהאחרונה שניצחה אותה, היתה בית'ר ת'א. ליין גבוה של 2.40 על ניצחון של תל-אביב, שלדעתי תנצח במשחק החסר משמעות הזה.

לה האבר - טולוז - 2

ארבעה מחזורים לסיום העונה והכול בליגה השניה בצרפת, עוד פתוח. לה האבר במקום ה-14 בטבלה עם 35 משחקים, שלושה מחזורים לסיום, רחוקה רק 3 נק' מקון שמתחת לקו האדום. מולה תשחק היום טולוז שמדורגת במקום השלישי בטבלה, לה משחק חסר מקלרמונט השניה, כשהפער בין השתיים, רק שלוש נקודות. את מקומה בפליאוף העליון היא כב הבטיחה, אך היא רוצה את המקום השני שמוביל ישירות, לליגה הראשונה. לה האבר אחרי הפסד ביתי מול שאמבילי, אחרי רצף של ארבע תוצאות תיקו, 1:1 בכולם, כשהיא עם רצף ארוך יותר של שמונה משחקים ללא ניצחון. טולוז מנגד, אחרי הפסד בגביע הצרפתי מול קבוצה מהליגה השלישית, כשלאחר מכן, היא הפסידה גם בליגה, 3:1 לפריס שנלחמת איתה על העליה. בסיבוב הראשון, 4:3 לטולוז שניצחה את לה האבר בכל שלוש המפגשים האחרונים בין השתיים, רק ששניים מהם היו לפני יותר מעשר שנים. גם כיום, טולוז טובה יותר מלה האבר ולמרות שלה האבר חייבת כאן נקודות, טולוז לדעתי תעשה את העבודה שלה ותנצח במשחק החוץ הקריטי הזה. ליין של 1.75 לניצחון חוץ שלה.

הפועל עכו - הפועל פתח תקווה - 2

שלושה מחזורים לסיום הפליאוף התחתון, עוד 9 נק' בקופה ולא פחות משש קבוצות מתמודדות נגד הירידה. עכו מדורגת במקום השביעי בטבלה, המקום הלפני אחרון עם 35 נק', רחוקה נקודה אחת מתחת לאום אל פאחם, כשהיא תארח היום את הפועל פתח תקווה שמדורגת במקום החמישי, מקום אחד מעל הקו האדום, במרחק של 2 נק' ממנה. ניצחון של פתח תקווה יפתח פער של 5 נק' בין השתיים וישאיר את פתח תקווה כמעט סופית בליגה. ניצחון של עכו מנגד, יוריד את פתח תקווה מתחת לקו האדום ויסבך את הטבלה, במחזורי הסיום. עכו מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון חוץ באום אל פאחם, כשלפני כן, תיקו מול כפר שלם האחרונה כשהיא ניצחה פעם אחת בלבד במהלך 14 המשחקים האחרונים שלה. פתח תקווה מנגד, נראית מצוין במשחקים האחרונים שלה. 1:0 במחזור האחרון מול כפר שלם בבית, כשהיא ניצחה בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים שלה והפסידה פעם אחת בלבד במהלך עשרת המחזורים האחרונים. במסגרת הליגה הסדירה, תיקו ללא שערים במפגש הראשון בפתח תקווה כשלאחר מכן, ניצחה פתח תקווה 1:0 בעכו. הימור לא פשוט מאחר וגם עכו חייבת נקודות, אך במומנטום הנוכחי, פתח תקווה טובה יותר ולדעתי, היא תנצח את המשחק. ליין של פי 2.00, לניצחון חוץ שלה.

קווסאקי פרונטלה - גרמפוס (1+) - 1

רק לפני שישה ימים, נפגשו השתיים למשחק במסגרת הליגה, משחק שהסתיים באופן חד צדדי, 4:1 לאלופה קווסאקי. היום השתיים יפגשו פעם נוספת, גם הפעם, משחק במסגרת הליגה שיערך במגרשה של פרונטלה. היחסים הפעם נמוכים יותר מאחר ופרונטלה הוכיחה את העליונות שלה מעל גרמפוס, שעדיין מדורגת במקום השני, אך בהשוואה לקווסאקי, היא נחותה ממנה. פתיחה מצוינת של הברזילאי לאונדרו דמיאו לעונה הזו, עם תשעה שערים ב-12 משחקים, שחקן שלאורך העונה שעברה, כבש 13 שערים ב-34 משחקים. בשני המפגשים האחרונים בין השתיים, ניצחה פרונטלה בקלות, 4:0 כאמור לפני מספר ימים, ו-3:0 במפגש האחרון בין השתיים שנערך במגרש בקווסאקי. פרונטלה ניצחה את גרמפוס כמעט בכל הפעמים שהיא אירחה אותה וברוב המקרים, זה גם הסתיים בניצחון חלק, מעל גול. למאמינים שזה יקרה גם הפעם, אז הליין הוא פי 2.10 ו-1.70 על אובר 2.5 שערים. תוצאת 3:0 או 3:1 כאן בהחלט אפשרית, במיוחד לאור המשחק הקודם בין השתיים.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק