1

כרטיס אחרון לחצי הגמר

המשחק האחרון של רבע גמר ליגת האלופות בכדורסל יהיה של הנציגה הישראלית שלנו. האם הפועל חולון תצליח להפתיע את בורגוס החזקה?

יום חמישי 06 מאי 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 211 בטופס בין הפועל חולון (+5) לסאן פאבלו בורגוס במסגרת רבע גמר ליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 20:00)

הפועל חולון מדורגת במקום ה-4 בליגה המקומית עם מאזן 8:16. היא מגיעה למשחק הזה לאחר הפסד חוץ להפועל תל אביב זאת אחרי חמישה ניצחונות רצופים בכל המסגרות כולל זכייה בליגה הבלקנית בשבוע שעבר. בליגת האלופות הקבוצה של סטפנוס דדאס מנפקת עונה מצוינת ומפתיעה. היא תנסה להפתיע את אחת הקבוצות החזקות במפעל במשחק שייערך ברוסיה.

מולה תעמוד כאמור בורגוס, אלופת המפעל מהעונה שעברה, שמגיעה למשחק הזה לאחר ניצחון ליגה על בטיס ב-18 הפרש בשבוע שעבר. בליגה המקומית היא במקום ה-6 עם מאזן של 13:20 והבטיחה כבר את מקומה בפלייאוף. את השלב השני סיימה הקבוצה במקום השני בליגת האלופות עם מאזן של 2:4.

שתי הקבוצות לא נפגשו מעולם וחולוניה יודעת שהיא תצטרך להיות ביום שיא שלה (בעיקר בזריקות מבחוץ) אם היא רוצה לשחק גם בחצי הגמר מחר. בורגוס קבוצה יותר איכותית ממנה, בטח במשחק הפנים, ולדעתנו היא תנצח קרוב לדו ספרתי ומעלה.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק