1

מומחי ה-Winner: צרפת ואנגליה הן הפייבוריטיות ביורו 2021

שריקת הפתיחה לטורניר יורו 2021, תישמע בעוד כחודש, ומומחי ה- Winner כבר מסמנים את הנבחרות הפייבוריטיות. וגם: בכמה אתם צפויים לזכות ב- Winner במקרה ששוודיה או אוסטריה ויניפו את הגביע?

יום חמישי 06 מאי 2021
מערכת TELESPORT
בעוד קצת יותר מחודש, תישמע ברחבי אירופה שריקת הפתיחה של אחד מטורנירי הכדורגל היוקרתיים בעולם, אליפות אירופה (היורו), שאמור היה להתקיים בשנת 2020 אך נדחה לקיץ הקרוב עקב משבר הקורונה.

בימים אלה האנליסטים של הטוטו כבר נמצאים בעיצומם של הניתוחים וההכנות לקראת הטורניר, והבוקר התפרסם בתחנות הטוטו באתר ובאפליקציית Winner יחסי ה-TOP שלו אשר מעניקים הזדמנות לקבל הערכה מוקדמת למאזני הכוחות שצפויים במגרשים.

על פי הערכות מומחי ה-Winner שמשתקפים במשחקי הטופ: שתי הנבחרות הפייבוריטיות לזכייה בטורניר הן צרפת ואנגליה עם יחס זכייה שווה של פי 5. אחריהן ברשימה ממוקמת בלגיה עם יחס זכייה של פי 6 , ואת המקום השלישי חולקות יחד גרמניה, ספרד ופורטוגל כשלכל אחת מהן יחס זכייה של פי 7.

הימור בשלב הזה על זכייתן בטורניר של איטליה או הולנד יניב יחס של פי 9, ואילו על קרואטיה או דנמרק של פי 20. מי שייבחר להשקיע בנבחרת הטורקית עשוי לגרוף במקרה של זכייה שלה בטורניר פי 30 מהסכום שהשקיע, ואילו הימור על זכייה של שוויץ או פולין או אוקראינה או רוסיה יניב יחס של פי 50. להרפתקנים מבנינו שייבחרו לשים את כספם על שוודיה או אוסטריה צפוי במקרה של זכייה של אחת מהן יחס פי 60 על השוודים ופי 70 על האוסטרים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק