1

ברמן בלי גרוס, גלדבאך בסגל מלא

מחזור הסיום בגרמניה יכריע שלוש קטגוריות - את היורדת האוטומטית הנוספת, את זו שתגיע למבחני הירידה ואת הכרטיס היחיד לליגה האזורית. המשחק בין ורדר ברמן לבורוסיה מנשינגלדבאך יכיל את כולם. מי תנצח?

שבת 22 מאי 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין ורדר ברמן לבורוסיה מנשינגלדבאך במסגרת המחזור ה-34 בליגה הגרמנית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 16:30)

ורדר ברמן מדורגת במקום ה-16 בטבלה עם 31 נקודות. כרגע מיקום זה שולח אותה למשחקי מבחן מול יריבה מליגת המשנה בגרמניה, בדיוק כמו שקרה לה בעונה שעברה אז הצליחה לשרוד ולהישאר בליגה. היא מגיעה למשחק הזה בכושר לא טוב עם ניצחון בודד בגביע על קבוצה מליגת המשנה בחודשיים וחצי האחרונים. במחזור הקודם נכנעה בחוץ 2:0 לאאוגסבורג. היום תשחק בלי כריסטיאן גרוס המושעה כאשר מילוש וליקוביץ' פצוע ולא אמור לשחק.

יריבתה במשחק הזה תהיה בורוסיה מנשינגלדבאך אשר נמצאת במקום ה-8 עם 46 נקודות, פיגור נקודה מאוניון ברלין השביעית, מקום שמוביל לליגה האזורית החדשה בעונה הבאה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שני הפסדים רצופים 6:0 לבאיירן מינכן בחוץ ו-2:1 לשטוטגרט בבית.

בסיבוב הראשון ניצחה בורוסיה מנשינגלדבאך 0:1 בביתה. שימו לב שברמן לא ניצחה מדצמבר 2015, מאז שוחקו בין הקבוצות 11 משחקים. לדעתנו הסיכוים של ברמן לא גבוהים כאן, ההיסטוריה נגדה, הכושר הירוד שלה נגדה וגם העובדה שגלדבאך טובה ממנה.

ההימור שלנו 2 ביחס של 2.35.

תגובות

טלספורט בפייסבוק