1

הצ'אנס האחרון

לסטר חולמת על מקום בליגת האלופות. טוטהנאם רוצה במקביל כרטיס לליגה האירופית. שתיהן ייפגשו במחזור הסיום של הליגה האנגלית. מי תנצח?

יום ראשון 23 מאי 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין לסטר לטוטנהאם במסגרת המחזור ה-38 בליגה האנגלית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 18:00)

לסטר מדורגת במקום ה-5 עם 66 נקודות ויחס שערים של +20. היא מגיעה למשחק הזה לאחר הפסד חוץ לצ'לסי 2:1 זאת אחרי שניצחה את אותה הקבוצה בגמר הגביע האנגלי כמה ימים קודם לכן. הקבוצה כרגע חמישית בגלל הפרש שערים, ליברפול רביעית עם 66 נקודות גם כן אך עם יחס שערים של +24. צ'לסי שלישית עם 67 נקודות. לסטר חייבת לנצח ולקוות למעידה של אחת מהן. כל תוצאה אחרת תביא כנראה להישארותה במקום החמישי.

יריבתה במשחק הזה תהיה טוטנהאם אשר מדורגת במקום ה-7 עם 59 נקודות, מרחק 3 מווסטהאם השישית מקום שמוביל לליגה האירופית. היא לא תלויה בעצמה וחייבת לנצח ולקוות במקביל להפסד מפתיע של הפטישים לסאות'המפטון. אז הרבה סיכוי אין לה אך צריך לזכור שאם היא תאבד את המקום ה-7 אז גם בליגה האזורית החדשה של אופ"א היא לא תשחק כשאברטון עם אותו מאזן כמו שלה רק עם יחס שערים נחות. במחזור הקודם הפסידה בביתה לאסטון וילה במשחק לא טוב.

בסיבוב הראשון ניצחה לסטר בחוץ כשבעונה שעברה הפסידה שם 3:0. שימו לב שכל שמונת האחרונים בין הקבוצות הוכרעו כשטוטנהאם ניצחה חמישה מהם.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק